Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy viseli a kutyátok a...

Hogy viseli a kutyátok a hirtelen időjárás változást? Mit változtattok ilyenkor, mivel tartjátok melegen a kutyusokat fűtes szezon előtt?

Figyelt kérdés

Rövidszőrű a kutyánk és ő már most fázik. (én is ¬¬)

Tavaly (j?) még elfért az ágyban, így velünk aludhatott, de most már kényelmetlen volt így kapott egy kutya szőnyeget és mellettünk alszik. De kezd fázni, éjszaka 17-20 fok van a házban is, ha nyitva hagyom az ablakot (a friss levegő is kell nem olyan nagy a szoba) főleg.Ez a szőnyegesdi csak nyáron jött be eddig.


Fűteni sajnos még nem tudok, novemberben jönnek javítani a fűtőtesteket (ha nem akkor meg teljes csere, az is idő addig).

Letakartam pokróccal és körbe raktam párnákkal, hogy melegen tartsa, de ez hosszú távon nem lesz jó megoldás.


Milyen meleg, kényelmes, közepes testűnek (azon belül is a nagy közepes) való fekhelyet, szőnyeget, kuckót (vagy ilyesmit) tudnátok ajánlani? Ti mivel tartjátok melegen a fázós kutyát?



2020. szept. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem macskám van, de ő is borzasztó fázós. Vettünk neki fűtő párnát, ez direkt nekik van kifejlesztve. Nem túl meleg, nem károsítja a szerveit, de melegíti rendesen a testét, ha ráfekszik. Biztosan van ilyesmi kutyáknak is, nézz utána.
2020. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni pici hősugárzót, olyan mint egy pici ventillátor, az egy szoba fűtésére sztem elég. Vagy ahogy az első válaszoló javasolta - vegyél ilyen elektromos takarómelegítő panelt, amit a fekhelye alá teszel. Vagy: esetleg meleg vizes palack...
2020. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elektromos hosugarzo.

Haloruha a kutyanak?

Vagy muszor kucko,amibe bebujik es melegiti?


Augusztustol futok. Az egyszemelyes matracomon alszik a nagytestu kutyam 😂 25 fok van a lakasban.

2020. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!