Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet(ett) a baja?

Derjaderja kérdése:

Mi lehet(ett) a baja?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt elmentünk a kislányommal és kintre zártam a kutyánkat. Ez mindig dilemma, mert kintibenti kutya. Leginkább időjárásfüggő, hogy hol szeret lenni, fázós. Télen/ősszel 10 fok már egyértelműen bentet jelent nálunk. Rövidszőrű 20kg, 5 éves.

Mivel gyeden vagyok, amúgy ritkán van egyedül, de jól viseli, ha mégis. Ez egy ilyen dédelgetett, iskolázott, sokat mozgatott családtag típusú kutya. Szép, izmos, aktív.


Amikor hazajöttünk, nehezen járt, de nem húzta egyik lábát sem. Azonnal lehasalt bent, alig tudtam rávenni, hogy felálljon. Étvágya volt, rögtön megkínáltam vmivel, nem lázas, nem sárga a szeme, hasa sem puffadt, áttapogatva semmit sem találtam. Nemvolt semmi aggasztó jel vmi nagyobb betegségre. Tegnap erdőben volt, de majdnem minden nap szoktunk menni.


Most elaludt fent velünk, tartása rendben van, békésen forgolódik.


Lehet, hogy vmi ízületi baja van és meghűlt?

Egyszer volt hogy izomláta volt, de ennyit nem szaladt most tegnap, ami indokolná, és reggel még jól volt.

Van egy lyuk a kerítésen (sajnos most a héten csinált 1-2t a szomszéd néni fele, aki amúgy szereti őt, mert macskajárás van, 7végén foltozzuk, előtte 2 éve nem kerítésezett). Még arra gondoltam, beszorult vagy leesett valahonnan esetleg.


Tudom, nincs távdiagnózis, de mit gondoltok,



2020. okt. 1. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem változott azóta semmi, akkor érdemes elvinni állatorvoshoz. Ha azóta kezd jobban lenni vagy már kutya baja, akkor feltételezhetően beüthette vagy meghúzhatta valamijét. )
2020. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Kutya baja. 😊
2020. okt. 3. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!