Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri plusz egy nyakörvet és...

Megéri plusz egy nyakörvet és pórázt venni, hogy szettben legyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ilyen butyuta kérdéssel fordulnék hozzátok. Fekete kutyusom van, piros pórázzal és nyakörvvel közlekedik, én mindig igyekszem valami hasonló árnyalatban sétáltatni. Nem igazán találkozunk emberekkel (egy csomópontot leszámítva) úgyhogy csak a magam szórakoztatására öltöztetem magunkat egybe. (Enyhén autisztikus, hogy nagyon-nagyon szeretem ha van színharmónia, és ha ezt valamj megdönti, akkor szabályosan rossz érzés fog el)

Főleg kutyasuliban mutattunk így jól, amikor oda jártunk.


Van egy széldzsekim és egy túracipőm, amit azért nem használtam sokáig, mert írtózom a türkizkék színétől (mint ruha). Most viszont hogy bejött a rossz idő, hirtelen csak ezeket tudtam előkapni sétáltatáshoz.


Jó viselet mind a kettő (decathlonos), vagyis szinte tökéletesek lennének, csak hát a pirossal...


Kék nyakörvünk (tartalék) van, úgy sem látszódna a hosszú szőre miatt, így ha úgy van elég lenne egy másik pórázt venni. Nem is kell túl minőségi 1500-2000 ft-ot áldoznék rá, csak ez nem lenne túl felesleges költekezés?


Erre az átmeneti időre, amíg nem kell bakancs meg vastagabb kabát.


Csak pont ősszel ez a türkizes árnyalat, hát nem is tudom...


Csak tényleg ezek jó ruhák, kár lenne csak a színe miatt nem hordani...


Úgyhogy legyetek kíméletlenek, ezért kértem ki a véleményeteket...


2020. okt. 1. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Vegyél, nem olyan nagy összeg
Felesleges, senki nem nézi rajtad kívül
46 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Hú, öcsém, van baj rendesen... Kutyasétáltatáshoz még a saját ruháim se biztos, hogy passzolnak, a pórázt meg pont leszarom. Amúgy ez olyasmi lehet, mint a babakocsi, ott is volt, aki vergődött, hogy nem megy a gyerek ruhája a kocsihoz, hát azt is lekakkantottam, van, ami nem tartozik össze, ezért nem is baj, ha nem passzol.
2020. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire foglalkoztat, akkor naná h szerezz be egy színben passzolót. 😀 rövid az élet! 🤷‍♀️🤗
2020. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Pedig én itthonra az ágyban dögléshez is passzoló (színben!) ruhákat veszek fel. A szobák is szín szerint vannak berendezve meg festve.


Nem vagyok cicababa, semmi ilyesmi, csak nagyon figyelek a színekre.

2020. okt. 1. 21:55
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
2-esnek 100%-ban igaza van! Ha neked ez fontos, akkor hajrá!
2020. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Plusz: a türkiz megy a piroshoz, és az ősszel sem ütik egymást, ez utóbbit nem is értem, frankón.
2020. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5-os tudnál mutatni példát mindkettőre?


Nekem az ősz abszolút meleg színű, télen tudnám ezt a kompozíciót elképzelni, de oda ezek már kevesek lennének.


Csak félek, hogy ezzel elindítok egy lavinát, és a téli kutyasétáltatós ruhámhoz is kitalálok valami színt...

2020. okt. 1. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen példát? Sosem az évszakhoz választom a ruháim színét, hanem saját magamhoz. Ha jól áll a türkiz, akkor veszek belőle bikinit is, meg kötött sálat is. Ha meg sápaszt a narancs, akkor letojom, hogy a falevelek körülöttem narancsban szállingóznak.
2020. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, a kutyát nem fogja izgatni, de ha neked úgy tetszik, akkor ne érdekeljen más véleménye. Viszont a sötét beálltával én javasolnék egy láthatósági mellényt a kutyusnak (létezik ilyen), én is tervezek venni, nekem van, és használom is, de csak nemrég láttam, hogy kutyáknak is létezik.
2020. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megéri. Nem kerül sokba, és évekig tudod használni utána. Pláne, ha ez neked örömet okoz.
2020. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

7-es, hogy passzol a türkiz meg a piros, vagyhogy a türkiz passzol az őszhöz.


Az tök okés amit másodjára válaszoltál, csak az elsőt nem értem, hogy értetted. Kifejezetten elütnek egymástól, az ősz meg egy meleg színárnyalatú évszak.

2020. okt. 1. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!