Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnának segíteni?

Hol tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves labink(szuka). Szeretnénk őt szocializálni. Első kérdésem az lenne hogy 3 évesen még van-e erre esély?

Tudom tudom tuodm mi rontottuk el még kiskorában kellett volna szocializálni, kutyaoviba és kutyasuliba vinni. De az a kérdésem; Ha lehet még szocializálni, hova lehetne vinni?

Egyébként kiskorában az egyik ismerősünkék elhozták a csivavájukat(szuka) és vele már elég jól megbarátkozott, csak mivel elég nagyra megnőtt, a csivava már fél tőle (ha odamegy hozzá a kutyánk akkor remeg a csivava volt már olyan hogy a szája is habzott). 1 vagy 2 éves korában elvittük kutyakorházba egy rendellenesség miatt (a hátsólában csontkinövés) és utánna bevitük az ismerősünkhöz aki muttata hogy hol van a kórház (az ő kutyája rákos volt de szerencsére ivartalanítással meggyógyult) az ő kutyája egy golden retriever(szuka), a mi kutyánknak be is hódolt, vele se volt semmi baj. Viszont egyszer a tesóm elvitte az egyik barátnőjéhez akinek lett egy 2-3 hónapos labija(szuka) (elég nagy eséjjel féltesók) na rá már a kapuba morgott/ugatott így be se vitte a tesóm. Tehát ennyi

Ilyen feltételek mellet egy oktató vagy valami/valaki tudna segíteni? Szívesen vinnénk játszani más kutyákkal de sajnos bármikor verekedést indíthatna.

Ha nem lehet tudom, a mi hibánk.



2020. okt. 2. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oktatot sosem keso hivni, illetve kutyasuliba is lehet vinni ennyi idosen. Beszelj egy sulival es kerdezz ra, naluk van-e lehetoseg ilyen treningre.
2020. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élj már dog rehabot kérdezd meg, van náluk rehabfuti.
2020. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulinkba többen járnak már felnőtt kutyával, mert kölyökkent "nem volt vele baj". De volt, csak picinek nem veszik komolyan. A rekorderünk eddig egy 15 éves keverék. :) Sosem késő! Pláne, ha ilyen jól áltok hozzá, és belátod, hogy hibáztatok.
2020. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kicsit féltem amikor kiírtam a kérdést hogy majd jönnek a letámadó valaszok.

3 ti hova jártok/jártatok? És szerinted ott ilyen feltételek mellett tudnának segíteni?

2020. okt. 3. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi Gödöllőn járunk suliba. Biztos tudnak segíteni. Láttam már ahogy emberre támadó bullból csináltak egy év alatt egy kezesbárányt. Hidd el, többen vannak első osztályban felnőtt kutyával. :) bátran keresd őket.
2020. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Èrtem. Esetleg nem tudsz olyat ami jászárokszállás kötelében van? Vagy a gödöllőinek mi a száma/emailja?
2020. okt. 3. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!