Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne biztosra...

Hogyan lehetne biztosra menni, hogy nincs méreg a telken?

Figyelt kérdés

Házat vásároltunk, de az előző tulaj felhívta a figyelmünket, mivel kutyával mentünk, hogy neki sajnos megmérgezték fél éve a kutyáját, és el is pusztult szerencsétlen. 1800 nm a telek, fogalmam sincs, hogy hogyan választhatnánk le egy 100%-ban biztonságos részt.


Az egyik kutyám még kölyök, minden szart összeeszik. Városból költözünk, tehát nem kertitörpék lesznek, de azért szeretném őket felügyelet nélkül is a kertben tudni néha. Mit tanácsoltok? Hogy néz ki egyáltalán a méreg? mivel mérgezik a kutyákat? Hogy keressem? Mennyi idő után mossa el az eső biztosra?


2020. okt. 3. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Szajkosarral es porazzal vidd vegig a kutyat. Ki fogja szagolni a kajat.

Fontos,h ne tudja kinyitni a szajat es megenni. Lehet,h eltart egy darabig,de a nyugalomert megeri.


Illetve huzz 5 meter magas teglafalkeritest.


En nem tudnek ilyen helyen elni,ahol nincs meg a biztonsag.

2020. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az előző tulaj nem szándékosan mérgezte meg a kutyáját, ezért én az utca felöli kerítésnél kezdeném a keresést, mert valószínűleg valaki bedobta. Természetesen az egész telket nézd át biztos, ami biztos, az is lehet, hogy valaki gyakorolta a hosszú dobást, de a kerítés környékén találsz a legnagyobb eséllyel bedobott mérget.

Minden gyanús dolgot össze kell szedni, nehogy véletlen valami kint maradjon.

A kerítést pedig úgy érdemes felépíteni, hogy minél kevesebb esély legyen arra, hogy valaki bedob valamilyen mérget.

2020. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy az utca felőli kerítésrészt lekerekítettem és este vagy amikor nem vagyok otthon, akkor hátul van a kutya. Bàr ELVILEG nem eszik fel semmit, de jobb az elővigyázatosság. Egy plusz kapu a kertben nekem megérte, hogy ne legyen gyomorgörcsöm ha nem látom a kutyát.
2020. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!