Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim lopkod. Miért? (Lent)

A yorkim lopkod. Miért? (Lent)

Figyelt kérdés

van egy 4 éves szuka yorkim és mindent ellop amit talál:

tegnap este direkt megetettem hogy estére ne legyen éhes és ne lopjon kaját de reggelre láttuk hogy ellopta a pizzát..

és mostanába bugyikat is lop és zoknikat anyám ágya alatt ma 3 bugyit és két zoknit szedtem ki.

miért csinálja ezt? pedig sokat játszunk és törődünk vele:)


2010. aug. 8. 00:11
1 2
 1/13 audryenne ***** válasza:
88%

Ezt olvasd el: [link]


Nálunk megoldódott vele ez a probléma is.:)

2010. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak törődni kéne vele hanem nevelni is!
2010. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. köszi!

2.mert te biztosan tudod hogy a kutyám meg van nevelve vagy nem.. és elmondanám hogy megvan..JÓL. és csak mostanába csinálja ezeket régebben nem(kb. egy hónapja még nem csinálta.)

2010. aug. 8. 00:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha jól meg van nevelve akkor mi sem egyszerűbb, ilyen esetben is tudod mit kell tenni, nem? Amúgy meg ha jól van megnevelve akkor sosem csinálhat ilyet... Na mindegy... Mondjuk a kaját és egyéb dolgokat sem kéne azért elől hagyni ,már csak higéniai okokból sem, mert nem hiszem hogy hűtőt nyitja ki érte.
2010. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Hát a pizzanak lehet én se tudnék ellenállni ha elöttem lenne, hiába vagyok megnevelve xD

A bugyilopkodást meg szerintem unalomból csinalja, ha eddig nem volt ilyen.

2010. aug. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

A falka sorrend rendezése megoldhatja a pizza lopást, de szerintem a bugyi és zokni lopás talán kicsit összetettebb.

Kíváncsi lennék, hogy csak egy valaki fehérneműjét csórja vagy össze-vissza? Valami nálatok megváltozott az elmúlt 4 évhez képest, ezt viszont távolról nem tudom megmondani mi az. Talán ti tudtok ebben segíteni, remélem.

2010. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

de tényleg meg van nevelve a pizza meg azért volt elől mert még meleg volt és ugy nem tehettük be a hűtőbe..

és összevissza lopkod nem csak egy emberét.

és azt elfelejtettem írni hogy csak akkor csinálja ezeket ha már alszunk és nem látjuk egyszer direkt fent maradtam és amikor kiment a kutya a konyhába pár másodperc múlva én is mentem és felkapcsoltam a villanyt és az asztalon állt.. annyira szégyellte magát hogy rám se mert nézni..:/ tehát nem tudom

és szerintem anyát tekinti falkavezérnek.. engem nem nagyon mert amikor hívom nem mindig jön oda de többségben jön ha hívom és amikor sétáltatom akkor nagyon húz..

de azért nagyjából hallgat rám.

2010. aug. 8. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Mikor tüzelt? Az ,hogy bugyikat meg zoknikat fészkel az ágy alá, az álvemhesség jele is lehet!


Az meg, hogy kaját, hát az bizony tekintély probléma. Az én kutyámat nyugodtan ott hagyhatom egy szelet sült hússal a konyhában, eszébe se jut hozzányúlni, akkor se ha csukott ajtóval zuhanyozom éppen.

2010. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez yorkie probléma ugyanis ami yorkienk is ezt csinálja ,nem lop kaját(csak verekszik érte macskákkal ,kutyákkal sőt ha mi adunk neki a kezünkből akkor is morog hogy gyorsabban adjuk) de állandóan ha látjuk ha nem akkor is kihúzta a bugyit meg a zoknit a szennyestartóból éppen ezért mostmár a szennyes tartóban külön zacskó van hogy ne tudja kihúzni a nagy lyukjain a kosárnak!igen-ám de kiszaggadta este és mostmár újra kiszedi ...újat teszünk kitépi.....nem tom miért
2010. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

most fog pár nap-hét múlva tüzelni..

de kaját tényleg csak akkor lop ha nem vagyunk ott vagyis amikor alszunk este egyébként mi is ott merjük hagyni simán.. csak nappal és a falka probléma lenne akkor nappal előttünk és megmerné csinálni nem? hiszen akkor azt hiszi hogy ő a vezér és hogy nyugodtan csinálhat előttünk bármint de amikor ott vagyunk semmit nem csinál..

2010. aug. 10. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!