Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjátok meg a kutyatar...

Hogyan oldjátok meg a kutyatartást egész napra?

Figyelt kérdés
Egyetemmel februárban végeztem, azelőtt dolgoztam, akkoriban lett egy (kis kutya, házba), családkutya , bár nem nevezném nagyon annak, mert csak én foglalkozok vele, így mondhatjuk hogy az én kutyám, lényeg hogy egyetem előtt mikor dolgoztam, akkor általános iskolás öcsém kitudta mindig vinni kutyát sétálni még nap közbe is, hiszen már délbe, legfeljebb 1-2 óra körül már itthon volt, egyetemen levő éveimnél se volt gond, viszont most diploma után munkába álltam, "szerencsére" home officeba vagyok már március óta, így tudok foglalkozni a kutyával, de ha vége a korona szezonnak, akkor lövésem sincs, hogy oldom meg a kutya kivitelt, mivel már öcsém is középsulis lett és 4re ér haza mindennap, ti hogy oldjátok meg? 8 órát van otthon a kutyus a lakásba? Hazajöttök? vagy nálatok hogy van ez?

2020. okt. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Én olyan 6 órakkor kiviszem egy 10 percre, középsuliból kb.3-4re érek haza akkor fél óra séta és 9óra fele 10 perc.

Neki elég ennyi mozgás, már öreg kutyus, 13 éves.

2020. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi idős? Felnőtt kutyát már nem kell pár óránként kivinni, simán kibír 8-10 órát, ennél többet nem kellene. Napi 3 séta tökéletesen megfelel, már most érdemes lenne a napirendjét a családi rendhez igazítani.
2020. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk a kovetkezo a helyzet:


A nap 24 orajaban egyutt vagyok a kutyámmal. 6 orankent leviszem egy nagy (kb.1,5-2 oras) sétára, de leginkabb kiviszem a zoldbe es rohangalok vele, na jo tanitgatom is egy kicsit. Havonta egyszer elviszem a dokihoz es heti rendszeresseggel jarunk kutyasuliba is. Etkezes naponta ketszer (reggel es este).


Nagyjából ennyi … es mar most utalom, hogy csak tizenegyneheny evet fog elni szegenyke, mert csinalnam tovabb az idok vegezeteig.


Nem jarok bulizni, nem jarok nyaralni KUTYA NELKUL! Nem erdekel semmi ahova a kutya nem johet, avagy a kutya zavaro korulmeny. Nem vallalok el olyan munkat ahol a kutyam kizaro ok.

2020. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
“Simán kibir 8-10 órát” - az.... szerinted mekkora élmény lehet 8 órán át nem pisilni? Vagy kakilni, ha rájön..? Próbáld már ki magadon, észlény. Akinek nincs ideje rá, minek tart kutyát? Hogy szivassa...?
2020. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Kutyanapkozi, vagy bersetaltato a megoldas ha hosszu idot kenytelen a kutya a gazdi nelkul eltolteni.
2020. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

#4-es A kutyatartók legalább 50%-a dolgozik (gyereke iskolába jár); nem mindenki nyugdíjas, vagy a kertben tartja, ahol ez fel sem merül problémaként.

Te hogy tudod megoldani?

2020. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
A kutya 12 óráig bírja vizelés nélkül
2020. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Bírja. De nem tesz jót neki!


Esetleges boncolásnál rögtön felismeri a doki a "benti" kutyákat a kitágult hólyagukról... Nem

2020. okt. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én reggel 30-40 percet sétálok velük munka előtt,vagyis 5 percre van egy park,ott labdázunk meg játszanak egymással. 100%-ra nem fáradnak le ettől,de legalább át vannak mozgatva kicsit. kb 8:15 vagy 20 körül érünk haza. Én 40 kor indulok melóba. Aztán 17-18 óra körül érek haza,akkor többet vagyunk lent. Hétvégén meg sokat kint vagyunk reggel is 1 óra, délután 2-3 fele is 1 óra kb. 6 körül csak 15 perc, este 11 kor is lent vagyunk.


Amúgy hülyeség,hogy 8-10 órát tartogatja. Ha pisiltél akkor alap esetben nem kell neked sem 5 perc után is pisilned. Én sokszor van hogy munka végén megyek wc-re mert mondjuk ittam kb fél litert se. Jó nem mondom 4-5 órát tartogatni se kellemes. De én úgy olvastam nekik azért másképp működik a hólyagjuk.

2020. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 8as miért van lepontozva? Igaza van!
2020. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!