Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree kutyanasik/finomságok...

Pedigree kutyanasik/finomságok?Vélemények?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 14:52
A kérdező szavazást indított:
kutya
pedigree
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
macska
2020. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

A szavazatot elírtam.A kutya azt jelenti.

Nem jó a pedigree


Még egyszer bocsi

2020. okt. 6. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyesen szoktam adni, Fresnapfbol van kimerős nasi, azthiszem Purina Bacon nasija, Rossmann Winston lapkája.

Vagy szárított orr, fül egyéb.

Igazából mindent megeszik a kutyus.

2020. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk a márka az mindegy milyen a lényeg a típusa a nasinak. Az én kutyám semmi mást nem eszik meg csak az olyan lapkát mint a pedigreenek a schmackos, lehet akár penny saját márkás is, csak azt eszi meg ami ilyen formájú. Se kekszet, se dentastixet semmi más formajút nem szereti 😄
2020. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
52%
Szoktam adni pedigreet a kutyámnak de nálunk nem csak az van.
2020. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi sokfélét próbáltunk már, drágát is olcsót is de ez lett az örök kedvenc:

[link]

Ezt is nagyon imádja:

[link]


Pedigree-ből majdnem az összeset próbáltuk de nem ette meg egyáltalán egyiket sem még a drága kategóriás jutifalatokat sem. Egyébként a Pedigree-re sokan mondják hogy legalja kategória de a noname 100 forintos cuccoknál biztos jobb egy fokkal.

2020. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

6-os: Márpedig nem. Csak a marketing miatt többen ismerik. Pedig ebben az árkategóriában annyi jó táp van. (Brit Prémium, Briantos, Purina Dog Chow, stb.)

Mindenesetre, bár nem egészségesek, de jutalomfalat szintjén nyugodtan adj neki!

2020. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jutalomfalatnak elmegy, bár lehet kapni olyat is, ami valóban tisztítja a kutya fogát.
2020. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedigree ből a velős csontos kis töltött nasit imádja, Friskies ből azt a sajtos baconos et, amit #6-os linkelt.

De szereti a 3 kekszes pedigree T meg a sima kekszet meg a rodeot meg a Friskiest vaddisznós puha falatkát is meg a sima baconoset.

Lidl ből a fentebb említett lapkásat.

2022. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!