Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fárasszam le az 5...

Hogyan fárasszam le az 5 hónapos nagytestű kutyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjem sajnos délután dolgozik nem mindig tudja lefárasztani a kutyát és bizony ilyenkor unatkozik és szét hord mindent az udvarban. Én jelenleg 32 hetes kismama vagyok. Sétálni szeret de eléggé hamar elfáradok ami neki meg se kottyan. Húzós játék a kedvence de megint csak bajban vagyok mert már +15 kiló körül van és nem bírom el hamar bekeményedik a hasam. A labda is egyik kedvence egy ideig, majd jobban tetszik neki ha inkább nem adja ide a kezembe ha nem én szaladgálok meg hajolgatok de ez megint csak elég fárasztó nekem. Kutya suliba szoktak járni a férjemmel tudja az alapvető parancsokat. Tippeket szeretnék amiben nem kell nagy pocakkal “megerőltetően” lefárasztanom amiben mondjuk ő hamarabb elfárad mint én 😅

Köszi a válaszokat!



2020. okt. 6. 17:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Már pedig jár miért ne járhatna?😂😂 ja mert te azt mondtad. Kész vicc ahogy próbálod magad igazolni. Megy a levesbe?! Lehet neked az lenne az egyszerűbb megoldás! Pedig de én különbnek hiszem magam mint ahogy te leírtad magad! Megnyugtatlak megint csak a gyerekem és a kutya nagyon jól el lesz még ha vadidegenként neked ez nagyon bántja a lelki világodat! Milyen tény alapján mondod ezt? Általánosítasz egy kérdés alapján. De az hogy te bele mászol és személyeskedni kezdesz, hogy nekem mire lesz időm szülés után egy undorító begyepesedett szűz picsának gondollak! Akinek nincs jobb elfoglaltsága mint az én gyerekemmel meg a kutyámmal foglalkoznia! Elég szomorú, hogy a tudatod eddig jut el hogy kutya meg gyerek nem fér össze mert jajj mi lesz?! Hát mi lenne mindkettő felnő egymás mellett, és hogy őszinte leszek kivesz magához mint pont le*szarom mert én igen különb vagyok mert nem mással foglalkozom mint egyesek.
2020. okt. 8. 21:42
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is van egy 10 hónapos gyerekem.Meg 2 kutyám.Az egyik már 5 éve megvan a másikat 6 hós terhesen kaptam mellé születésnapomra.Érdekes módon egyik sem szenvedett sem foglalkozásban sem anyagiakban hiányt és azóta is gyerek-kutya egyaránt tökéletesen van.Nekem is nagy testűek.Tény,hogy császármetszés után nem tudtam fél évig én sem kötelet húzni,vagy hasizmot igénybe vett játékokat játszani,de létezik más módja is annak,hogy szórakoztasd és lemozgasd a kutyád.Mintha egy gyerek bármiben is akadály lenne.Vagy épp a kutya.Senki és semmi nem akadály,az,hogy te helyből egy pancser vagy és nem tudnád megoldani egy teljesen más tészta,ne vond le másokról is ezt a következtetést.Ha jól beosztod az idődet mindenre tökéletesen jut.

Főleg,ha nem egy fatökű társat fogsz ki és meló után besegít ahogy egy apának-férjnek illik.

Nem attól lesz boldog egy kutya,hogy rá hivatkozva mindent távol tartassz magadtól mondván,hogy "kutya mellett nem lehet".De,lehet! Millió egy család képes rá normálisan.


Ez a suli helyett kutya ovi dolog meg már csak kukacoskodás.

2020. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem, azért nem járhat, mert (jól figyelj) NEM VESZIK BE!!!! Mert veled ellentétben, a kikèpzők értenek hozzá. 7-8 hónapos korukig CSAK oviba veszik be őket, mert másnak nincs értelme.


Na mindegy. Majd ha felássa. Kertet meg borogatja a gyereket és bebszod egy menhelyre, akkor is legyen ilyen nagy az egod. Ja várj, az lesz, ez lerí...

2020. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

22-ke: 1: ha én fatökű, akkor te ellőskoca (személyeskedni azt tudsz, látom :) )

2: három darab working game pitbullal, hidd el, hogy meló után 5-tól este 20-ig el vagyok foglalva, és mivel egyelőre az összes versenyt ők nyerik, elèggè értek is hozzá, hogy mi kell egy kutya jó mentàlis és fizikai kondíciójához. (Nem napi fél óra renyhe labdikàzás, max valami show vonalas szarnak... habár a magadfajtának úgyis szapitól van occó korcsa). Ha valaki rendesen tartja a kutyáját, az alsó hangon napi 3-4 óra aktív (foglalkozás), ha ez nincs meg, az állat csak vegetàl, nem pedig él, önzèsből...

2020. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Este 10-ig*
2020. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

24 megtennéd, hogy most már befogod?Kiadtad magadból, tessék,mehetsz.Értjük.

Neked gyerek mellett nem menne.Megértettük. Ellenérveid vannak anyukákkal szemben főleg, ha kutyájuk is van. Tán a tiéddel volt bajod? Rossz gyerekkor? :D


Nekünk megy. Nekem is kicsi gyerekem van és nagy, aktív kutyám. Mindig is voltak kutyáim, mindig is lesznek. Kapaszkodj meg ugyanis nemsokára még egy is lesz, mert van időnk és pénzünk is rá. :)


Nekem Staffordshire terrierem van, az is nagyon aktív. Naponta majdnem 2 óra mozgatás igényel nap közben + 2-3 ürítős 30 perces sétája is van.

Továbbra is futok, mozgok vele.

Futó babakocsi is van külön. (keress csak rá mi az te tudatlan billentyű poloska :)),ugyan úgy eljártam suliba vele, sőtt még kirándulni is mentünk ameddig meleg volt, kutyás strandon is voltunk.

Kifejezetten jót tesz a gyerekeknek is a friss levegő.

Úgy csinálsz mintha az ember bezárkózna a házba és el tűnne évekig csak azért mert gyereke lesz,nagyot tévedsz! Senki nem lesz remete. Talán még többet ki is járunk, mert 2 hónapos kora körül napi 1 sétát tenni kell a babákkal is.Ha több az csak jobb,szokja a zajt és a kinti fényt. Kutya teljesen jól elballag mellettünk, mire kiérünk oda ahol játszani szoktunk baba alszik, lefékezünk valahol és kutyával elvagyunk.


Babakocsi, kenguru, babakendő, baba hátizsák minden adott hozzá, hogy járjunk keljünk a világban gyerekkel is,kutyával is.

Nem tudom hol élsz te, hogy még nem láttál ilyet, biztos a világvégén. Pesten még van anyukás-kutyás találka is, képzeld! Nem csak a gyerekeinket vagy csak a kutyáinkat visszük ide-oda, hanem is is. :D


Soha ne titulálj látatlanban senkit felelőtlennek és ne a saját pélsádon szidj másokat. Minden meg oldható, csak akarat és hajlandóság kell rá.

2020. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
53%

Tuti valami 10 éves,ezt a paraszt reakciót. :D

Ha te nem tudsz egyszerre kutyát és gyereket is ellátni ne is legyen.Főleg ilyen hozzáállással.Talán még kutya se kellett volna.

Mesélj már még a verseny pittjeidről,kérlek.Természetesen hiszek neked.

Meló is..

De azért van időd hülyeségeket ide írkálni 0-24. :D

2020. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Ki az isten kérte, hogy hidd el. Egy fikarcnyit se érdekel, hogy kor gondolsz. Szegény kutyát sajnálom csak, fél év múlva vagy a láncon lesz a kert végében, vagy valamelyik menhelyen. Ez az egyik.


Másik, ha szerinted egy csecsemő meg egy növendék kutya nem olyan időigényes, mint 3 sportkutya képzése, akkor megértem, miért állsz a kérdező pártján. Kutya kertbe kibsz. Gyerek tv elé bebsz. Aztán csoki. Na de nem mindenki ilyen, szerencsére. :)

2020. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az egyetlen amit kikötnék a kertembe az te vagy.

De mázlid van, nincs kertem.Trollkodhatsz szabadon tovább.

2020. okt. 13. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!