Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orosz tenyésztőtöl kaukázusi...

Orosz tenyésztőtöl kaukázusi juhász?

Figyelt kérdés

Mennyi az ára?

Milyen körülményes lenne oroszországból magyarországig szállítani?


(Ezek csak elméleti kérdés)



2020. okt. 6. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Arban nem tudom a kutya mennyi, a szallitas pedig attol fugg, hogy repulon, vagy autoval viszik. Olyan 400-600 euro kozott szamolj. Nekunk is akorul volt, mar pontosan nem emlekszem mennyi.

Covid miatt nem tudom mennyire korulmenyes most, de alapvetoen egyaltalan nem az. Elviszik neked, kifizeted (vagy a felet elore, a masikat utana). A kicsinek hatalmas stressz, az biztos. Utana sokat kell hagyni pihenni, nagy sokk lesz neki ez az egesz ut es aztan az idegen orszag, idegen nyelv, szagok, uj gazdik.

A kutya aranak a felet el fogjak kerni foglalonak, hogy biztosak legyenek ok is a vasarlasban. Van, ahol a kutya arat teljesen elore kifizeted plusz a szallitas felet es atvetelkor a masik felet. Tenyeszto fuggo.

2020. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Én mondjuk magam mennék érte. és utána fizetnék.
2020. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!