Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyvezett Yorki kiskutya?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mint minden más, torzskonyves, tenyesztotol vett kutya. 150e-500e.
2020. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
150-250.000 körültől kezdődik tenyésztőnél.
2020. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami a családban van, azt 150.000-ért vették törzskönyvvel, szerződéssel, eü garanciával.
2020. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

120 ezertől a csillagos égig.


De szerintem megéri tenyésztőtől venni! Főleg mert küllemben és jellemben is yorkit kapsz,nem egy keveréket akinek lehet még az anyja is yorki mix. Ugye ezeknél az egyedeknél előfordulnak főleg idegrendszeri probléma,amit nem tudsz belőle kinevelni,na meg a sok egészségügyi.


Nekem ugyan nem yorkim van. Én 360 ezerért vettem a kutyámat (bár csak két tenyésztő van M.on) De minden pénzt megért. Első törzskönyves kutyám és idegrendszere verhetetlen. Nem villogni akarok vele. De nekem fontos volt a jó idegrendszer és az egészség. Mellesleg küllemben és a jellemben is ezt a fajtát akartam.

Nem félt semmitől már 10 hetesen sem. Kíváncsi,érdeklődő,magabiztos kutya,jelenleg 10 hónapos. Viharokat átalussza,tüzijáték sem érdekli. 4 hónaposan már buszon robogtunk a kutyaoviba,feküdt a lábamnál az út alatt. Kocsiban is tökéletesen utazik első perctől kezdve.Bárhová elvihetem, mert mindenhol remekül megállja a helyét.



Szapis havanese-mel(7 évesen örököltem át húgomtól,időhiány miatt) még a kocsikázás is offos,mert kikészül. 9 éves múlt és egyre rosszabb. Már nyugtató vitamint kell beadni neki,hogy ne stresszelje túl magát, ő a viharokat,tüzijátékokat sem szereti kölyök kora óta fél tőlük. Váratlan helyzetben meg nyöszög,remeg,zihál. Elvittem kutyasuliba is mikor hozzám került teljesen,mivel antiszoc is,bár ez húgom hibája is. Egyszerűen full stressznek élte meg az iskolát, remegett,zihált,nyöszörgött. Kikészült. Bár szépen dolgozott ennek ellenére is és 2 tanfolyamot is elvégeztem vele. De sajnos stresszelése nem múlt el.. Mondom egyre rosszabb inkább.

Szóval többet nekem szaporítótól rossz idegrendszerű kutya nem kell. Imádom szeretem,mert amúgy alapjáraton,kedves,barátságos,okos ás játékos kutya még mindig.Imád labdázni. Parkban is behívható,engedelmes. De őt se kirándulni,se sehová nem lehet elvinni.Stressznek éli meg ha kocsiba rakjuk. parkba,közeli erdőkbe járok velük ahová nem kell autó. Kölyköt nyilván visszük sok felé,hogy szokja is meg neki kell a sok új inger.

2020. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tksat akar nem volt kérdés, hogy honnan veszi. 🙄
2020. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!