Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek 2-szer sétáltattam...

Mit tegyek 2-szer sétáltattam a kutyám most 4 hónapos és mind a 2-szer minden kutya megugatta és a kutyám is megugatta azokat és nem akart tovább menni csak ugatott! Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne csak kétszer sétátasd, hanem nagyon sokszor, vidd barátsagos kutyák közelebe, ahol szivesen játszik ő is velük.
2010. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
napi 3 szor leviszed és hagyod ismerkedni, akkor nem fog ugatni
2010. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hol sétáltatok és kik ugatták meg? Ha kertes részen voltatok és a házőrzők ugattak akkor azzal nincs mit tenni, ez a normális, hogy őpk ugatnak mert bent vannak. A te kutyádnak viszont közömbösnek kell velük lenni! Szólj rá és tereld el a figyelmét, menj továűbb ne álldogálj mellette, nem ő dönti el meddig vagytok egy helyben. Ha sétáló kutyák ugatták meg akkor ne azokkal barátkozz.
2010. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
amúgy nem mindegy, hogy ugatnak egymásra...mérgesen, hogy "gyere ide, megtéplek" vagy játékosan "gyere játszani" stílusban ;)...a lényeg, hogy szoktatni kell más kutyákhoz, hagyni, hogy barátkozzon
2010. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az utcánkba sétáltattam és igen bent más kertekbe lévő kutyák ugatták! De barátnőmmel voltam és futottam vele ezzel tereltem el a figyelmét csak 1-szer sétáltatom egy nap mert kertesházba lekunk és a kutyám anyja mellett is elmentünk mert az utcánkba lakik az anyja gondoltam odaengedem az anyjához de nem mertem mert nagyon ugatott az anyja meg a kutyám is ma is viszem 2órakkor most oda engedjem az anyjához?
2010. aug. 8. 12:13
 6/18 anonim ***** válasza:
A kutyák mindig is ugatni fognak valamennyit ha elmész előttük, a tied meg fogja szokni. Nekem is pattogott az elején a kutyám hogy miért ugatnak rá de már nem érdekli. A rokonok sem ismerik meg egymást legtöbbször szóval csak akkor engedd az anyjához ha barátságos.
2010. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Akiteki ***** válasza:

Minden kutya megugatja a másikat az utcán.

Már késő van, de azért megírom: Ha viszitek az anyjához, ne vigyétek be azonnal a kertbe, hanem az anyját hozzátok ki és az utcán találkozzanak. Lehet, hogy a mama már nem ismeri fel a kölykét, mert máshol lakik, más a szaga, ezért védeni fogja tőle a területét. Ezért semleges helyen találkozzanak.

2010. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy kutyának több séta kell!és tudod a kutyák ugatással komonikálnak mint ha te beszélnél egy barátnőddel!
2010. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Augusztusban írtad ki a kérdést. Azóta i történt? Mit próbáltál és milyen eredménnyel?
2010. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát mikor kimegyek vele akkor húz és ugyanolyan rossz de mikor elfárad figyel rám és szépen jön melettem! Sokat viszem de van hogy már el se bírom barátnőimmel szoktam vinni nagyon erős lett! De azért már jobb
2010. nov. 18. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!