Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sedalin paszta aki jártas benne?

Sedalin paszta aki jártas benne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy sedalint kellett adni a kutyának de már fél órája ette meg és még csak most kezd egy nagyon picit lassulni. Amikor először adtam be neki percek alatt ledöntötte. Igaz akkor májkrémre nyomtam és a végén az ujjamról nyalattam le vele de most egy nagyon kevés omlettett félbe hajtottam és a belsejébe nyomtam hogy ne tudja kiköpni de viszont így tett és utána még nagyon pici darabokkal befedve éreztem meg vele. Mi lehet a gond? Így is ki fogja ütni vagy valamit elrontottam? Segítségeteket megköszönném
2020. okt. 8. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Adj neki többet! 2-3mg/kiló. Legjobb ha nem nyeli le, inkább nyalogassa, hogy a száján keresztül is tudjon felszívódni.


Értek hozzá.

2020. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sikerült végül ami miatt kellett hogy kábult legyen. De az az érdekes hogy amikor annó először használtam ezt a cuccot nála akkor gyakorlatilag egy perc alatt megütötte úgy hogy szemmel láthatóan kábult egyik pillanatról a másikra... Most meg alig... Feküdt egy ideig aztán felállt és szaladt meg éber volt... Még egy adagot adtam neki pörköltszafttal elkeverve és azt nehezen sikerült benyalatni vele de az sem volt 100%-os... Szerencsére túl vagyunk a beavatkozáson és csak márciusban lesz kb újra esedékes ez... Nagyon nagy ideg ez egyébként. Azt érzem hogy bántom vele közben meg tudom hogy nem fáj neki csak annyira rossz érzés... Nagyon sajnálom... Elég lesz kihevernem ezt a délelőttöt
2020. okt. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!