Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jelekből tudhatom,...

Milyen jelekből tudhatom, hogy a kutyusom álvemhes?

Figyelt kérdés

Első kutyus, 8 hónapos. Szeptember 14-16-odika körül kezdett el tüzelni, hó vége felé megduzzadt a pérája, gondolom akkor volt abban az időszakban amikor a kant felvenné.

Azóta a pérája duzzadt maradt, es a mellbimbói közül az utolsó kettő latványosabban megduzzadt.

Állatorvossal beszéltem szeptember közepén, azt mondta nem kell elvinnem.

Szerintetetk kialakulhat az álvemhesség első tüzelésnél?? Lehet baja ettől? Semmi nem folyik már.

Novemberben viszem ivartalanítani.



2020. okt. 8. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsó két cickója az enyémnek is lóg, szerintem az normális. Akkor álvemhes ha kuckót cainál, egy helyre hordja a játékait, kedvetlenné válik, megnő az étvágya és ellustul. Ezek a tünetek nincsenek kőbe vésve szerintem.


Gyógyítani egyszerű ha kialakul vagy folyamatban van. Kevesebb kaja, több mozgás és játékmegvonás. Az enyémnél akkor alakult ki majdnem amikor kutyaágyat kapott, azt is érdemes felszedni.

2020. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Lehet baja, már néhány álvemhesség után is kialakul gennyes méhgyulladás és/vagy vagy emlődaganat.

Jól teszed, hogy ivartalanítod.

2020. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, h nincs ivartalanítva ..
2020. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!