Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok éve már hogy nem volt...

Sok éve már hogy nem volt kutyám. Érdekelne hogy milyen kutyatápot ajánlanátok, ami teljes értékű eledel. Régebben Chappie-t és Pedigre pal-t adtam a kutyámnak, ezek mennyire voltak jó minőségűek? Amúgy Cane Corso-t tervezek tartani.

Figyelt kérdés

#Kutyatáp, minőség, teljes értékű eledel
2020. okt. 8. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a lehető legrosszabbak, 4% hústartalmú ipari hulladék kategória. Ami jó neki, azt nem lehet az élelmiszerboltban megvenni, mert ott csak ilyeneket árulnak.
2020. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire. Ha ebben az árkategóriában gondolkodsz én a Brit Premiumot javasolom.
2020. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mint jeleztem sok éve volt már, amikor utoljára volt kutyám. Szégyenletes belegondolni is-ha tényleg igaz amit a fent említett eledelekről írtatok- hogy milyen szeméttel etettem a kutyám...

Köszi a választ Nektek! A kutyaeledelekről még tájékozódom, igyekszem a lehető legjobbat adni neki. Ment a ZÖLD!

2020. okt. 8. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hat igen, megtevesztoek, mert agyon vannak reklamozva ezek az ismertebb tapok, es az ember nyilvan azt hiszi, hogy akkor az rossz nem lehet. Pedig de :(
2020. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi húst veszünk a kutyáknak, csirkemellcsont, farkát, comb attól függ mi van jó áron. Olcsóbb és sokkal jobb is a kutyának.
2020. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Brit, Josera, Happy Dog, Premiere. Középkategóriás tápok, megfizethető áron.
2020. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen, valóban elég szégyenletes, hogy ilyennel etetted a kutyádat...
2020. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Már ne agyalj,hogy mivel etetted, én 7 évig etettem pedigré meg chapivel a kutyámat,mert én is bedőltem a reklámoknak,meg tini is voltam,nem néztem annyira utána,meg anyuék vették akkor. Aztán 7 évesen allergiás lett,orvos meg jó minőségű tápot javasolt, onnantól acanát kapott,kimérve vettük. Onnantól kezdve már minőségi kaját kapott 16,5 évet élt. Néha eszembe jut,hogy élete majdnem felét rossz minőségű kaján élte. De változtatni úgy sem tudok rajta. Jelenlegi kutyáim jó minőségűt kapnak kölyök koruk óta,kapnak kiegészítőket, próbálok mindenre oda figyelni.


Nem tudom milyen árban keresel tápokat.

Sokféle van.


Ha inkább közepes kategória fér bele akkor Brit,Happy dog,Josere,Fit active

2020. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Én személyes tapasztalattal a Real Nature Wilderness tápot tudom ajánlani.

Magas a hústartalma,a leggyengébbnek mondható tápja is 60% húsos.

2020. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A Happy Dogot nem tudom miért mondják többen jó tápnak, junorjánál szárnyasfehérje (nem szárnyashús de még csak nem is húsliszt) után búza és még két féle liszt az összetevő. Százalékos arány sincs megadva. Én az ilyen tápokat messziről kerülöm. Nekem is Canem van!!:)

Véleményem szerint el kell olvasni az összetevőket és az alapján választani, legalább az első évben mindenképp kölyöknek valót vegyél és ennek a fajtának az esetében nagy vagy extra nagy testűeknek való kölyöktápot. Erre a két kritériumra figyelj a nyilvánvalóan magas hústartalom mellett. Ja és nagytestű lévén ízületvédelemről is gondoskodj majd külön termék formájában.

2020. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!