Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szárított disznóorr milyen...

A szárított disznóorr milyen állagú?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy kemény mivel szárított, de kőkemény vagy annyira nem?

Csak természetes jutalomfalatokat veszek (szárított húsokat szoktam) de disznóorrot eddig még nem mertem, mert a kutyám habzsolós és mindent egyben igyekszik lenyelni. A szárított húst is mindig összevagdosom neki mert egyszer megkapta egyben és lenyelte az egészet rágatlanul.

Szerintetek ki merjem próbálni? Nem fordulhat elő hogy egy pillanat alatt szétharapja pár nagyobb darabra, letuszkolja a torkán és problémája lesz belőle?


2020. okt. 9. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Kemény, de annyira nem. A kutyáim, közepes testűek, jó étvágyúak, egyikük nagyon habzsoló, de így is eltartott néhány percig, míg elrágcsálták az egészet. :)
2020. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Hamar szét jön. Olyan mintha nekünk kb egy zabkekszet adnál. Azt a kis kerek pelyheset.

Pár perc alatt elfogyasztja, könnyű rágni, de szerintem nagyobb darabokban nem próbálná le nyelni, ahhoz túl száraz.

2020. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok, ki fogom próbálni :)
2020. okt. 9. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Vegyel inkabb marhalabszarhust es kockazd fel. Beteszed egy kis muanyagpoharba,be a zsebedbe es kesz. Nekem ez bevalt. Ha a fagyobol veszem ki,csak baltaval csapom szet es mire kierunk terepre,falatokra harapom. 😁


A szaritott diszmoorrot nem tudod felkockazni. (A jutfalatnal meg lenyeges,h sok kis darab legyen.)

2020. okt. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!