Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azok akik nem kertes házban...

Azok akik nem kertes házban laknak, (ha esetleg van olyan aki BP-n lakik) hogy neveltétek szobatisztasagra a kiskutyátokat, az oltásai előtt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Levittem.

Nem levinni tilos a kutyát,természetesen le kell hordani 2 óránként.Csak nem sétálni kell vinni.Nem szaglászni,nem más kutyákhoz kell engedni.

Csak eü levegőzés.Pelust sosem használtam.4-5 hónapos korára lett teljesen szobatiszta,egy kezem elég,hogy megszámoljam ratja hány baleset' lett odabent,az is az én hibám volt,mert nem figyeltem a jelzéseire.

2020. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én is levittem. Azon a napon hoztam el amikor az első oltását kapta (kóbor kutya volt az anyja, szóval kb 10 hetes volt mikor elhoztam).

A panelház mellé vittem le. Egyik sétánál a ház elé, másik sétánal a ház mögé. A második oltás után már vittem rendes sétákra.

2020. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem hordtam le akkor, pelenkáztunk, azóta is bánom.
2020. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Pelenkáztunk a kombinált oltásig. Utána napi 3x levittük sétálni a felnőtt kutyánkkal együtt. 6 hónapos korára szobatiszta lett. Volt neki pelus letéve, de sokszor inkább kivárta a sétát. 7 hónapos kora óta nem használunk pelenkát.
2020. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Szobakennelbe szoktattam. Napközben bezártam és alá rakta a kutyapelenkát hogy ne folyjon szét a cucc. Ha meg itthon voltam akkor rendesen levittem
2020. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Vettem vagy ket tucat pokrocot :) es letakartam mindent. Amikor mar eppen eleg pisi volt benne, akkor kicsereltem es kimostam a pisiset. Igy cserelgettem a pokrocokat ... a lakas mas reszein pelenkak voltak leragasztva.

Aztán amikor lemehettunk az utcára, en is 2 orankent vittem setalni … szinte azonnal szobatiszta lett.

2020. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

En ezert vettem 7 honaposan. 1 het alatt mindenfele erolkodes nelkul szobatiszta lett. :)


Fel eves kor latt fejletlen a holyag izma . Ne varj szobatisztasagot.

2020. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes kb. 10 hetesen elhozni (vagy később), akkor már 2 oltása megvan, akkor kapja a harmadikat, és le lehet és le is kell vinni, csak még jobban oda kell figyelni, nem összeengedni még idegen kutyákkal, nem engedni beleszagolni/nyalni semmibe a földön.
2020. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kutya nem való lakásba!
2020. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!