Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az udvaron vagy a házban...

Az udvaron vagy a házban hagyják a kutyát munkaidőben, akiknek kertes házban van kutya és bejárhat a házba?

Figyelt kérdés

Ha van kerted és mikor otthon vagy a kutya szabadon járhat ki-be, de nincs kutyaajtó, akkor kicsukod vagy becsukod, amikor nem vagy otthon?

Udvar vagy lakás?

Melyik a jobb megoldás?


2020. okt. 9. 14:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk minden szomszéd kint tartja, de nekem van egy félelmem hogy megmérgezi valaki ezért bent tartom ha nem vagyok otthon.
2020. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk most mindenki itthonról dolgozik, de korábban, ha a kutya megneszelte, hogy megyünk dolgozni, már ment is a kanapéra aludni. Ő csak akkor hajlandó kimenni a kertbe, ha mi is kint vagyunk. Egyedül bent van inkább.
2020. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is kint hagyja mindenki, van kinti helye. Mikor hazamegyünk bejön. Ír szetterem van, még nem jutott eszembe, hogy ellophatnák.
2020. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Lena7 ***** válasza:
83%

Nálunk kint szokott lenni.

Szerintem sokkal jobb neki. Nagyobb mozgás helye van és nemtud addig akkora kárt tenni a lakásban.


(Mert ugye ha bent van a házban és unatkozik, akkor rosszalkodni fog)


Kint van fedett teraszunk, ott van neki egy fekhelye, ezen kívül van még neki 1 bélelt kutyaháza is, szóval rossz idő esetén is eltud bújni és nem fog fázni. Van kirakva neki víz is. Elvan kint. Amíg mi nem vagyunk otthon, addig ugat az éppen arra sétáló kutyákra, néha az emberek is. Védi a házat.


De miután mi hazaérünk természetesen sokat vagyunk vele és nagyokat játszunk együtt.


Szerintem kint jobb neki, csak tényleg figyelj rá, hogy legyen neki kint is mindene. 1 fedett meleg hely, víz és esetleg egy kis kutyakaja.

2020. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik a jobb megoldás. Nálam a kutyám választott. Amikor felveszem az utcai ruhát és kezemben a slusszkulcs akkor ő lefekszik a helyére. Így érzi 'biztonságban' magát. Tehát ő azt választotta hogy bent marad.
2020. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kint, mert ha történik valami, tűz van, gázszivárgás... Hát belegondolni szörnyű mi lenne a kutyával bezárva, a menekülés esélye nélkül
2020. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Mindkét megoldás mellett vannak jogos, alapos érvek, ahogy elnézem.

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld, kíváncsi lennék minél több válaszra, minél több szempontra.

2020. okt. 9. 14:50
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Bent. 2 kistestű fajtatiszta jellegű és egy szintén kicsi keverék. A dakoták fél perc alatt kilopnák őket. Télen meg is fagynának kint. Biztonságosabb bent.


Nagytestű kutyát valószínű bátrabban hagynék kint.

2020. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Kint
2020. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
Megmérgezheti betörő, ha kinn van.
2020. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!