Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a kutyám szőrét...

Hogyan tudnám a kutyám szőrét levágni?

Figyelt kérdés
Van egy menhelyi kutyám,nagyon összeállt a szőre.Egyszerűen sehogy nem tudom lenyírni legalább a csomókat mert ahogy nekiállok már harap is.Olyan szerre lenne szükségem amilyennel biztonságosan le tudom szedálni.nem akarom hogy elpusztuljon.a szájkosarat sem tudom ráadni mert rögtönharap!tudtok segíteni?

2020. okt. 9. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Besétálsz egy állatpatikába, és adnak pasztát. Vagy sima Xanax, Haloperidol, Pipolphen,
2020. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Xanaxom nincs...0.25 mg -os frontinom van.kb mennyi kellene belőle egy max5kg is kutyának?
2020. okt. 9. 17:36
 3/11 A kérdező kommentje:
De lehet inkább marad a paszta.félek hogy a humán gyógyszertől elpusztul.
2020. okt. 9. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Alapból ilyen félős-agresszív, vagy csak a nyírástól fél? Ha előbbi, akkor komolyabb foglalkozás kell neki, ha pedig utóbbi, akkor én inkább türelmesebben próbálkoznék, megmutogatnám neki az eszközöket, stb - nekünk volt kutyánk aki eleinte félt-morgott nyírás közben, de egy kutyakozmetikus nagyon türelmesen és kedvesen szoktatta hozzá az említett módszerekkel, és egy idő után semmi baja nem volt, nagyon jól tűrte, valószínűleg csak ijesztő volt neki hogy ismeretlen tárgyakkal matatnak rajta.
2020. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Sedaline gél nekünk nagyon bevált.

Doki ajánlotta pont szintén kozmetikához. Az adagolást viszont nagyon pontosan be kell tartani.

2020. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

#4 vagyok

Hozzátenném, hogy biztos van az az eset hogy muszáj valamilyen szert használni. Ebben az esetben annyit tudok ajánlani, hogy dokit kérdezz az adagolásról, és inkább kevesebbet adj mint többet.

Sok sikert! :)

2020. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eredendően ilyen.nagyon aranyos de sajnos szerintem nagyon rosszul bántak vele.a pórázra is morog.de muszáj lenne levágni a csimbókokat a szőréről,mert mindenhová beakad.,meg lassan már szégyellem is mert olyan kócos.pedig nagyon cuki.
2020. okt. 9. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen, gondoltam, mivel írtad hogy menhelyi kutyus. Szegény.. :(

Akkor a kettő kombóját próbálnám én legszívesebben, minimális nyugtató hatású szer, és extrán túladagolt türelem és simi. :)

Remélhetőleg megbarátkozik vele, ha rájön hogy nem is olyan rossz.

2020. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a sedaline gélnél,az legalább erre van gyártva.nem kísérletezek humán gyógyszerrel.
2020. okt. 9. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

9.-re.


Nem kell kísérletezgetned, mi is azt adjuk nekik.

2020. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!