Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 eves kutyak es meg mindig...

4 eves kutyak es meg mindig bepisilnek, mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
Ket kiskutya 4 evesek elmultak de meg mindig bepisilnek. Parom a gazdajuk, mindig tele rakja pelussal a hazat. Neha raceloznak, neha nem. Rengeteget setaltatjuk oket, elvegzik a dolgukat ott is, de bejovunk, isznak egy kicsit es mar uszik is a parketta. Ket kulon alombol szarmaznak es nem hinn hogy ugyanaz a ‘betegsege’ lenne mindkettonek.

2020. okt. 11. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez szerintem valami betegség lehet, vagy a kutya egyszerűen nem növelhető szobatisztára, mindenesetre beszélnék egy állatorvossal.
2020. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem betegek, csupan itt az eredmenye a kutyapelenkara valo szoktatasnak. Szedjetek fel, es azonnal kezdjetek rendesen szobatisztasagra nevelni oket, mert eddg csak annyit sikerult megtanulniuk, hogy bent is lehet piszkitani.Surun le kell vinni oket, es addig varni, amig kint nem sikerul, majd aztan jutalmazni. Elobb-utobb meg fogjak erteni, bar 4 ev nem tunik el nyomtalanul, valoszinuleg nagyon nehez lesz.
2020. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Kutya pelenka.... Emberek... Ezek kutyák. Nem gyerekek és nem cirkuszi majmok

Az udvarra tenni... Ohh azt már nem.. Nehogy már egy kutya szabadon pisilhessen pelenka nélkül. Abszolút agybaj esküszöm

2020. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem bepisilnek csak nem tanította meg a párod neki a szobatisztaságot.


[link]


Itt a második fele a felnőtt kutyákról szól.

2020. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Rosszúl értelmeztem a kérdést. Na de kedves előttem lévő, ne legyél annyira szkeptikus, lehet hogy erre azért van szükség mert panelban lakik, ott meg ugye nem nagyon van udvar (jobbik esetben). Tehát valamennyire értem ezt a pelenkát, az meg hogy mennyire kényelmes nekik egy másik kérdés. Nem tudom mit lehetne tenni, négy év nagyon sok. Szerintem már nagyon nehéz lenne máshoz szoktatni őket.
2020. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha ivás után gyorsan jön pisi, az nem a kutyapelenka miatt van. Vizsgáltassátok ki őket.
2020. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Egy felnőtt mentett utcakutyát is lehet szobatisztaságra nevelni.


Ez viszont egészségügyi gondra utal: "Rengeteget setaltatjuk oket, elvegzik a dolgukat ott is, de bejovunk, isznak egy kicsit es mar uszik is a parketta."

2020. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk csak akkor van baj ha sorozom. A kutyak akkor is birjak, na de en allandoan rohanok pisilni :)
2020. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Milyen ivarúak a kutyák?
2020. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne a kutyáknak az ugatáson kívül többet tudniuk, mint a nevelésre képtelen gazdájuknak?

.

"mindig tele rakja pelussal a hazat."

Gyereketek is van? Ne úgy szoktassátok bilire, hogy telerakjátok a házat vele.

A kutya tanítható, de csak akkr lesz okos, ha van aki okosan tudja tanítani.

2020. okt. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!