Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet olcsón kutyafelszere...

Hol lehet olcsón kutyafelszereléseket beszerezni?

Figyelt kérdés

Néztem zoopluson mert nagyon sokan ajánlottak, az érdekelne hogy tálakat, nyakörvet, pórázt, hám, fekhelyet stb. hol lehet mégolcsóbban beszerezni?

Mondjuk a fekhely nem 4000, hanem 2000 vagy a hám nem 2000 csak 1000...


2020. okt. 12. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Fekhelyért nagyon jó ár a 4000, olyan olcsón még nem is láttam. 6000-ért vettem akciósan pont a Zoopluson mert a Fressnapfban őrült drágák.

Hámot asszem 1700-ért vettem, flexi pórázt 2500-ért, ami máshol 5-7000.

De ezeken amúgy sem érdemes spórolni, csak egyszeri kiadás és hosszú évekig használhatóak.

Talán még hámból a Fressnapf-os AniOne márka ami olcsóbb.

2020. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
ebay, jófogás
2020. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Freshnap? Az egy elég jó bolt és rengeteg felszerelésük és állateledelük is van.
2020. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Hámmal/pórázzal nem érdemes spórolni.

Pont akkor spórolsz, hosszútávon, ha elsőre megveszed a minőségit.

2020. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Én régen mindig meg akartam úszni olcsón a kutyafelszerelés részét, vettem ezeket a két-három ezres vackokat és azon kaptam magam, hogy fél évente cserélek hámot, pórázt, kefét stb.


A második kutyusomnál próbáltam azt ki, hogy csak minőségi cuccokat vettem neki és a következőt tapasztam:

14ezerért vettem pórázt, bőrmarkolattal és 16ért powerhámot a kutyának, és három év intenzív használat után elmondhatom: ugyan a hám egy picit koszos és a bőrmarkolaton meglátszik, hogy nem tegnap vettem, de még mindig ugyanolyan strapabíró, kényelmes, és jól működő, mint amikor nem vettem.

Nem folytja a kutyát ha nagyon húz, nagyon kényelmes fogni póráz markolatát még több órás túrák alatt is, problémás esetben nagyon sokszor volt már hasznos a powerhám fogantyúja a kutya hátán, és nem mellesleg a kutyám is hatalmas örömmel bújik bele, és bújik ki belőle - szerintem neki is tetszik.

Ezek alapján azt tanácsolom neked, hogy érdemes egyszer többet költeni rá, mert hosszútávon mind anyagilag, mind kényelmi szempontból jobban jársz.

2020. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Osztom az előttem szólók véleményét. Ha csak nem pár hónaposan kerül hozzád a kutya, akkor ezeken nem érdemes spórolni. Felnőtt korában úgyis újat kell venni, érdemes minőségi cuccokból kevesebbet beszerezni. Mi például 3 éve használunk egy el perro nyakorvet, ha kimosom olyan, mintha újonnan vettem volna.
2020. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy előttem is írták, a felszerelésen nem szabad spórolni. Ha minőségit veszel, idővel megtérül az ára. De ha vackot, akkor kb. havonta cserélheted, ami hosszú távon elég nagy ráfizetés.
2020. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
aliexpress, ebay, lidl, aldi, kínai bolt
2020. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A kínaiba vannak felszerelések

500 Ft hám+póráz

250 Ft nyakörv

300Ft tálak

1700 Ft fekhely

Régebben a kutyámnak 500 Ft-os hámja volt, 5 évig bírta ahogyan a fekhelye is és ezért gondoltam hogy spórolok rajtuk (egyébként közepes termetű kutya lesz 2 hónapos)

2020. okt. 12. 21:28
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Régen egyszer vettem az előző kutyámnak egy ilyen olcsó, párszáz forintos kínais flexi pórázt. Recsegett-ropogott, akadt, végül kb egy hónap után szét is esett :D Soha többé.

A lényeg a minőségen van. Megbízható, ismert márkát érdemes venni, ki lehet fogni jó áron, nem kell feltétlenül a legdrágább helyen venni.

Amit az első hozzászólásban írtam a 2500 ft-os pórázról, az minőségi, márkás. Pont ugyanaz a márka amit máshol háromszor annyiért árulnak. Ki lehet fogni jó akciókat a minőségi cuccokból is.

2020. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!