Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem megy az ólba?...

Miért nem megy az ólba? Hogyan lehet rávenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy új ólat a kutyámnak. A régi egyáltalán nem volt már megfelelő arra hogy védje a hidegebb időkben. A gond az hogy nem akarja használni. Egyetlen egyszer ment bele múlthét óta. Valamivel kisebb mint az előző és másabb is de ennek nem kéne gondot okozni úgy gondolom. Elfér benne rendesen. Ki is van bélelve. Az előző nagy is volt az ő méretéhez. Közepes testű. Kint ázik az esőben inkább de akkor sem megy bele. Mit lehet tenni ilyenkor? Belemegy majd előbb utóbb ha már nagyon nem tetszik neki hogy veri az eső?
2020. okt. 13. 21:29
 1/7 anonim válasza:
86%

Nekem nagy tesű kutyám van de ő sem akart semmi pénzért bemenni...majd vettem neki egy kutyapárnát amit betettem neki na azóta mint a kisangyal folyton bemegy és ott alszik.

Egy próbát lehet nálad is megér.

Igaz x idő alatt szétrágja az én kutyusom a párnát de ez ilyen erre nem sajnálom tőle folyton újat kell vennem dd azért kb 3 hónapig kibirja neki. (mondjuk nem méregdrágát veszek neki csak ilyen pár ezer ftosat)

2020. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kibéleltem neki régi ruháimmal
2020. okt. 13. 22:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Bement mostmár. Csak kérvényt kellett benyújtani :) nem mert belemenni félig bement aztán ki is tolatott. Aztán mondogattam neki hogy menjen be aztán meg is tette. Azóta már bent van. Igaz szarrá ázott már és kereste a menedéket azért is volt könnyebb meggyőzni...
2020. okt. 13. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát ne tegyél be, mert az beissza a nedvességet és csak jobban fog fázni a kutya.
2020. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmi tippem hogy honnan szerezzek szalmát. Mit tudnék még helyette használni ami jó lenne neki?
2020. okt. 13. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj fresnapfbol. Tengerimalacok ak arulnak.
2020. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap intézem is.
2020. okt. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!