Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kulonbseg e ket vakcina...

Mi a kulonbseg e ket vakcina kozott?

Figyelt kérdés

Kutyam oltasi konyveben ket vakcinat nem tudok beazonositani.


Biocan R Bioveta, ennek a lejarati ideje 2020.08.10.


Viszont van Rabisin is, aminek a lejarati ideje 2021.04.14.


Azt talaltam hogy mindketto veszettseg elleni oltas. Mi a kulonbseg a ketto kozott? Ismetelni kell a Biocant ha a Rabisin meg tobb mint fel evig jo?



2020. okt. 14. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Wat? 😀

Nem a vakcina fiolájának a szavatosságát kell nézned, hanem ha megvolt a kölyökkori oltássorozata, akkor a legutolsó veszettség (és kombinált) oltás után egy évvel kell vinned újra. H mikor járnak le az nem lényeges.

2020. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oltasi konyvben ez a ket datum van, mint oltas hatasanak lejarati ideje.
2020. okt. 14. 20:10
 3/3 A kérdező kommentje:
De kozben rajottem mi volt a fennakadas, a Biocan volt az elso veszettseg elleni oltasa, amit fel even belul ismetelni kellett (aprilis), innentol pedig evente ismetelni. Csak belezavarodtam mert az elso evbeni feleves ismetlesre nem emlékeztem hirtelen.
2020. okt. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!