Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok ami jól megvan panelban, de mivel 1-2 hetente szoktunk nagyobb túrákat is tenni, oda is tudna velünk jönni? Kis vagy közepes méretű kutyára gondoltam.

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Semmilyent. Vegyél macskát. A kutya nagy felelősség egy panelban és felesleges is.
2020. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Cavalier pont ilyen.
2020. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
15%
Kutyát lakásba neeeee. Kivéve, ha nem tudsz rendesen foglalkozni vele... inkább macska szerintem is.
2020. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 kekesiiza válasza:
83%
Szia! szerintem egy kis havanese vagy egy bolognese kutyus elfér. kicsi, nem hullik a szőre.
2020. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Az ember lakasban lakik, a kutya az ember tarsa. Kutya tovabba falka-allat, tehat nem csak az ember tarsa hanem ott is szeret lenni ahol a gazdi van (bent a lakasban).

Milyen kutya javasolhato kirandulni? Amelyiknek nem tul rovid a laba mert azoknak nagyon kell kavarni egy hosszabb kirandulas alkalmával.

Szoval szerintem 1000 fajta kutya kozul tudtok valogatni.

2020. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Interneten keresgélj, ezek az információk édes kevesek hogy megtaláld a hozzátok és a leginkább az életrendszeretekhez kapcsolódó kutyát. Nekünk panelban van spániel kutyusunk, ő nagyon jól elvan. Nincsen vele semmi probléma, de hiába ajánlanám nem tudok nagyon sok mindent pl. Mennyi időt tudnátok a sétálásokba fektetni, mekkora helyet tudnátok neki biztosítani stb....
2020. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Többnyire itthonról dolgozok, bejárnom munkahelyemre heti 2 napot kell, 6 órában. Egyébként elég aktív, sportos vagyok, a napi séták nem jelentenének gondot.
2020. okt. 14. 22:44
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez az élet a legtöbb kis-közepes termetű menhelyi kutyának is megfelelő lehet. Én a helyedben először ott néznék szét :)


De mivel fajtát kértél elsősorban, így én német középspiccet mondanék :)

2020. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen akkor valami sportosabbat ajánlanék,de elég kevés így az infó :)

Bajlódnál-e hosszú szőrrel vagy inkább legyen rövid?

Elbírsz egy makacs, önfejű kutyával is vagy egy könnyű nevelési kihívást vállalnál inkább?

Milyen méretű kutya étel adagja férne bele egy havi költségvetésedbe?

Mennyire vagy társaságba járós és van-e ott is sok kutya? Valamelyik nem túl társaság kedvelő,valamelyik pedig igényli a gyakori találkát másokkal is.


Kapásból ennyi jutott eszembe, de sok szempont van amit nézni kell ilyenkor :)

2020. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a félhosszú szőrű kutyák jönnek be jobban, de igazából mind tetszik :) Havi költségbe bármi beleférne, de a kényelmesség miatt kis vagy közepes testű kutya lenne legjobb. Elég sokféle helyre járok, az biztos, hogy vinném kutyafuttatóba is, ahol lenne több kutya.
2020. okt. 15. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!