Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vadhaló és kutya kompatibilise...

Vadhaló és kutya kompatibilisek egymással? megfelelő lehet kerítésnek egy németjuhász mellé?

Figyelt kérdés

van egy telkem, amit szeretnék bekeríteni, nyilvan minél olcsóbban szeretném ezt megúszni, nos mivel a kerülete 1.1km, így a legolcsóbb megoldás sem nevezhető éppen olcsónak... vadhálóra kaptam 900.000res ajánlatot telepítéssel mindennel együtt, drótkeritésre millió felett...

Az érdekelne, van e valakinek tapasztalata, hogy vadháló bent tart e egy kutyát? Amúgy nem szökős, lényegében eddig is el vokt engedve, mégsem ment el, de ki tudja mi lesz 10 ev mulva, másik kutya stb...



2020. okt. 16. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire adtak arajanlatot, vagyis milyen minosegu vadhalora es milyen telepitesi technikára … de valojaban a vadhalonak az a szerepe, hogy megakadalyozza az allatok szabad mozgasat, tehat valoszinu kutyakompatibilis.
2020. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az mar kerdeses, hogy ha vaddiszno is jarja a kornyeket akkor meddig tart a kerites (?).
2020. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jár itt semmi, max nyuszik
2020. okt. 16. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eleg lesz a vadhalo is. Max idovel korbeulteted az egeszet sovennyel (vagy malnabokorral).
2020. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van egy telkünk, amit vadhálóval kerítettünk körbe. Elég erős, ha jól meg van csinálva. Kerítésnek azért nem a legjobb szerintem, mert elég ritka, ezért gyorsabban, könnyebben átvágható, mint egy drótkerítés. Viszont arra, amire használni szeretnéd, szerintem megfelel.

Mi is azért raktuk, hogy ne járjanak oda be az állatok. A kutyákat is kivisszük néha oda.

2020. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lekopogom, de itt nalam a madar sem jar,m kb 600.000ft kisgep és majd 5milliónyi traktor, fűnyíró, ilyenek vannak már 15 éve egy ajto nelküli kuszlikban ,... na nem mondom meg, hogy hol vagyok. Annyi, hogy a közvettlen szomszedon egy igen népes cigány család es jóban vagyok velük. Be is járnak hozzám, de az egyikük mondta egyszer, hogy "becsületes" cigány a szomszédjától nem lop... azota örülök, hogy ilyen szomszédaim vannak
2020. okt. 16. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. Épeszű ember a szomszédjától nem lop :D . Kutyával együtt nem hiszem, hogy bárki is megpróbálkozna, keresnek inkább egy simább ügyet. Szóval a vadháló ezesetben szerintem elég. Már ha a kutya valóban őrzi a telket.
2020. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!