Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy ez Daganat?

Lehetséges, hogy ez Daganat?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem egy golflabda méretű dúzzanatot a kutyám (8 éves beagle szuka) hasa és hátsó lába közötti kis hártyán az egyik oldalon. Érintésre kemény, a kutya jól érzi magát, de ha ott megnyomom neki, az fáj. Sajnos csak jövőhéten tudom orvoshoz vinni.
2020. okt. 23. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy daganat, de ha más baja nincs, egyenlőre még nem kell megijedni, ott a hasa, és lába közötti hártyán nincs semmilyen létfontosságú szerv. Én azért hétfőn elvinném orvoshoz, hogy kell-e vele valamit kezdeni.
2020. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nő, akkor nézze meg orvos amilyen gyorsan csak tudja, mert lehet hogy rák. Én így vesztettem el júliusban a kutyámat, bár neki a torkán nőtt az első daganat mert nyirokrákja volt, de szép lassan átment mindenre. Ha nem nő, akkor lehet hogy csak egy ilyen öregségi csomó, ami azt hiszem csak zsírból van és teljesen ártalmatlan. Ha fáj neki akkor mindenképp nézesd meg dokival, ha jövő hét előtt nem tudod elvinni akkor addig úgy sem tudsz mit csinálni.
2020. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, valóban, daganat és nagyon rossz helyen van. Ahol van, ott fut végig a comb artéria, de még nem tudjuk, hogy ránőtt-e, vagy hogy áttétes.Nem vettem észre hogy sántítana vagy bármi baja lenne, szombaton fogja műteni az orvos, csak műtét közben derül ki hogy menthető-e.
2020. okt. 26. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szorítok nektek! 🤞🏻
2020. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Ez lesz életem leghosszabb 5 napja
2020. okt. 26. 18:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet megmenteni. A tüdejére átterjed és már nem tudtak vele mit csinálni. 1-2 hét múlva altatni kell :'(
2020. okt. 31. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Részvétem. Ugyanez volt velünk, észrevettünk egy ökölnyi csomót a nyakán, és egy hónapon belül úgy leépült a 25 kiló színtiszta izom kutya, hogy alig tudott felkelni. Szörnyű volt meghozni a döntést, de van egy pont ahol már nem élnek, hanem csak léteznek, és még az is szenvedés. Sajnos ezt a döntést meg kell hozni, a kutya érdekében.

Próbálj arra gondolni, hogy milyen sok boldog pillanatotok volt együtt. Vagy ha még van olyan állapotban, akkor csinálhattok olyan dolgokat, amiket szeretett. Legyél vele, ameddig csak lehet❤️

2020. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még teljesen jól, van, így még tudok vele foglalkozni, ma el is viszem sétálni a másikkal
2020. nov. 1. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!