Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pitbull, egy jagdterrier...

Egy pitbull, egy jagdterrier vagy egy farkas az agresszívabb?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Farkas
Pit
Jagdi
44 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
A farkas jobban fél az embertől, mint a háziasított kutyák, nem nagyon támad csak úgy agresszióból. A jagdterrierek meg, hát, ha azokból indulok ki, akiket ismerek, ők messze vannak az agressziótól. :'D Úgyhogy nálam ez alapján maradt a pitbull.
2020. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Agresszivitásban egyertelmu a farkas folenye, hiszen vadallat. Utoeroben egy farkas 80-100kilo … ezeknek a kutyaknak eselye sem lenne!
2020. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Pitbull nyamvadt 40 kilo, a masik meg a toredeke … mit kezdenenek egy farkassal? :)
2020. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Egy állat se agresszív. Pitem van és könnyebben kezelhető mint egy golden retriver.
2020. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Mire érted az agresszivitást?
2020. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Csivava
2020. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Minden nagyobb testű kutya lehet agresszív. S igen, egy Golden retriever is bármikor megtámadhat, ha nem úgy van szocializálva. Láttam már példát, hogy pont a Golden támadt rá egy pitre. A kérdésnek viszont nem sok értelme van.
2020. okt. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

Senki sem agressziv.


Vagy arra gondolsz,h a kutya fele tamado mozdulatokat teszel es majd mosolyogva ul tovabb?? Persze,h radtamad😂 De az nem agresszio.

2020. okt. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Két dologtól függ:

- melyik veszi közeledésedet támadásnak és

- melyik éhezik régebben.

2020. okt. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Én éltem korábban pitbullal. Először is kezdenén az idiótáknak hogy igenis jól lett nevelve, csakugye az ösztönök. Igazi gyilkológép, mindent meg akar ölni, ami az útjába kerül. Macska, tyúk, gyík, egér stb. Nyilván embereket nem bántotta, de azért az se véletlen a legtöbb kutyatámadásért ez a fajta felelős (mondhatni a kutyák cigányai). Meg nem véletlen népszerűbb c. Típusú körökben. Náluk státuszszimbólum. Kerülendő fajta
2020. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!