Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertesházban kutyatartók! Hol...

Kertesházban kutyatartók! Hol a helye a kutyának?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Csak bent.
Csak kint, a házba nem jöhet be.
Ha otthon vagyok, bejöhet, de éjjel és míg dolgozom, kint a helye.
Nappal bent van, akár otthon vagyok, akár nem. Éjjel kint.
Éjjel bent van, nappal kint.
Csak addig zárom ki, amíg nem vagyok otthon.
61 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
67%
Attól függ,hogy milyen fajta.Ha rövid a szőre,és odakint megfázna,akkor bent.Ha nagy szőrű,mint németjuhász,bordell colly,akkor kint.
2020. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ahol akar🤷‍♀️
2020. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Az agaram bent van, de a másik kettőt hiába akarom bent tartani, ki akarnak menni.
2020. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

A kutya fajtájától és igényeitől függ, az én mudimnak sosem volt megtiltva, hogy bejöjjön az előszobába melegedni, ennek ellenére semmiért nem lehet beimádkozni.

Egyszer volt bent mikor ivartalanitották és altató hatása alatt bevittük :D

2020. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kutyaházba nem megy be ezért nálunk nagyon időjárásfüggő, esőben, extrém hidegben vagy kánikulában akkor sem hagyom kint, amikor nem vagyok otthon, egyébként igaz az "addig zárom ki, amíg nem vagyok otthon" ezért arra szavaztam.

A fedett teraszon van kint egy párnája, amire le tud feküdni és amúgy hosszúszőrű és nagytestű, de már a mostani esős, hideg időben sem hagyom kint 8 órára, mert ugye alapvetően inkább benti, a szőre nem alkalmazkodik a kinti időjáráshoz és simán megfázik ennyi idő alatt (volt már rá példa). Munka előtt és után is megyünk sétálni, szóval amíg nem vagyok otthon kint és bent is leginkább csak alszik, én igazából csak azért szeretem kint hagyni, hogy ha "ki kell mennie" amíg nem vagyok otthon ne kelljen visszatartania, de már felnőtt kutya, a 8 órát elég jól kibírja, nincs az, hogy ahogy kiengedem rögtön szalad pisilni. Nekünk ez így bevált, szerencsére bent sem rombol, szóval nem igazán látok rá indokot, hogy miért hagyjam kint olyan időben, amikor megfázhat vagy éppen hőgutát kaphat, míg bent a házban védve van ezektől.

2020. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap amíg nem vagyok otthon napközi, este, vagy ha hétvégén megyek el akkor bent, ha otthon vagyok akkor pedig ott ahol akar.
2020. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Csak kint. Amerikai akita.

Csak szilveszterkor jöhet be,mert fél a durrogastól.

2020. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
A mi kutyánk benti mivel kistestű, de pisilni vagy napozni, levegőzni bármikor kimehet.
2020. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Újfundlandi, csak kint
2020. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Ahol akar. Kistestű, van kutyaajtónk, meg kint szigetelt, hőfüggönyös háza. Ha akar kimegy, ha akar bejön, aludni is ott alszik ahol éppen jónak érzi.
2020. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!