Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Tatabányán levő Fressnapf-ba...

A Tatabányán levő Fressnapf-ba (Sztráda) be lehet vinni kutyusokat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2020. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az egész üzletlánc kutyabarát, szóval természetesen igen :)
2020. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan Fressnapf, ahova nem lehet????
2020. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan, ahol egy nagyobb élelmiszer üzletlánc (pl. tesco, auchan) épületén belül van, oda szerintem nem lehet bevinni. De Budakalászon például egy épületben van az euro familyvel, deichmannal (a kalászi auchan mellett, de azzal nem egy épületben), ott be lehet vinni az épületbe és a fressnapf-ba is, nyilván a többi üzletbe viszont nem.
2020. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pennyben van a Fressnapf és simán bevittük húgommal a kutyust. Annyi, hogy a Pennyn belül ölben vittük és senki sem szólt ránk.
2020. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan Auchan korzó is (Fót) ahova be lehet vinni a kutyát, természetesen az Auchanba már nem.

Egyébként én mindig odatelefonálok ha még nem voltam és nem vagyok biztos benne, hogy kutyát lehet vinni.

2020. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Előző lakhelyemen különálló üzletük volt, ezért nem tudtam, hogy így bevihetem-e. Megnyugodtam.
2020. okt. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!