Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sétáltattok kutyát?

Hogyan sétáltattok kutyát?

Figyelt kérdés

Mármint hogy reggel mondjuk fél 6kor kelnek és viszik a kutyát egyből sétálni.

Hogy csináljátok? Hogy már 10 perc múlva viszitek is?

Nekem fel kell kelni 5kor hogy felvegyek egy normális ruhát (fari, egy szép toppal, utána meg kell csinálnom a sminkemet, hogy utcára lépjek.

Ti úgy mentek ahogy reggel felkeltek? Vagy hogy tudtok elindulni 10 perc alatt.


2020. okt. 26. 08:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki olyan ijesztően ronda, hogy fél kiló festék nélkül a fején nem tud kilépni az utcára anélkül, hogy megdobálják kutyaürülékkel.
2020. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Én is sminkelek, de nem órákig. Bizony, kb egy órával korábban kelek miattuk. Elmegyek vécére, megmosom az arcom, megmosom a fogamat, sminkelek, megcsinálom a hajamat, letörlöm a szemüvegem, átöltözöm, megcsinálom az ágyamat, összeszedem a kutyákat. Miután felértünk setabol megtörlöm a lábukat, leveszem róluk a hámot és beküldöm őket a helyükre. Ha nem akarok kapkodni, akkor kell +1 óra, hogy sétán kívül minden rendben legyen és időben tudjak indulni.
2020. okt. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Felöltözök melegen, reggeli, kávé és megyek. Minek sminkeljek?
2020. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Felkelek, elvégzem az alap dolgokat, összeturmixolom a shake-met, ami a reggelim, aztán megyünk egy kört, lezuhanyzok, és megyek dolgozni 7-re.
2020. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Tréningruha, disznólkodós szett, mert kutyázni megyek, nem magamat mutogatni. Nyilván fésülködés satöbbi, de én a kutyámmal labdázok, játszok, birkózok. Ez pedig együtt jár azzal, hogy összeugrál. Smink meg aztán végképp minek.
2020. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bűn ronda, csak szempilla spirált és rúzst használok de akkoris, rossz lenne ha az emberek úgy látnának hogy laza ruha, semmi arc.
2020. okt. 26. 09:00
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt tudom javasolni, hogy menj ki egy kutyás versenyre és nézd meg hogy néznek ki a valódi emberek és az igazi kutyások. Nincs rúzs, nincs szempillaspirál, nincs szép top.

Majd ha felnősz egyszer, megtudod. Tizen évesen elhiszem, hogy csak ez a fontos neked.

2020. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Én felkelek fél 5kor, WC, megmosom a fejem, ragyujtok és megiszok 1 energiaitalt, felveszek egyelegitőt és kiviszem őket 20 percre kb.

Aztán kis alapozó, szemceruza, szempillaspirál nekem 5 perc kb. Átöltözöm, beülök a kocsiba és irány munka.

Ennyi.

N

2020. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
a kutyáidnak akarsz tetszeni?
2020. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Én kelek, és ha magamhoz tértem, megyünk is. Majd séta közben felébredek, vagy útba ejtünk egy kávézót:)
2020. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!