Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan utaztatja a kutyáját...

Ki hogyan utaztatja a kutyáját a kocsiban?

Figyelt kérdés
Hová teszitek, főként ha egyedül vagytok? Oda tudtok figyelni a vezetésre mellette?
2020. okt. 26. 14:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Kutyáknak való biztonsági öv + kifejezetten utazáshoz készített hám, a kutya a hátsó ülésen utazik (ülésvédőn) bekötve. Tervben van már egy ideje, hogy a mostani autót lecseréljük egy kombira, ahová a csomagtartóba tudunk a kutyának rendes acélboxot csináltatni, én ezt tartom a legbiztonságosabbnak, de amíg ez nincs, addig marad a hátsóüléses, biztonságiöves megoldás.

Szerencsére nagyrészt alszik az autóban, tudja, hogy ott nyugton kell lennie, ezért vezetés közben nem zavar, de a hám miatt borzasztóan nagy mozgástere sincs, szóval ha akarna se tudna előre mászni vagy ilyesmi.

2020. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Hátsó ülésen. Mivel hozzá vannak szokva az autózáshoz, lehet tőlük nyugodtan vezetni. Alszanak, vagy nézelődnek.
2020. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Csomagtartóban lévő ketrecbe. Mégis hová tenném?
2020. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Nekem már nincs kutyám, de mindig az ölemben ült, illetve onnan nézelődött. Palotapincsi volt egyébként. 12 éve keresztül utaztunk így naponta kétszer 20 kilométert. Azóta mondjuk amilyen szinten változtak a törvények, szerintem egy ilyenért ott helyben főbelőnek, de akkor még teljesen elfogadható volt. Vezetésre simán oda tudtam figyelni, értelmes jószág volt, szépen elfeküdt vagy ha fel is rakta az első mancsait a kormányra, kanyarban visszaült.
2020. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Hovarju ***** válasza:
75%

Nálam szintén biztonsági övvvel bekötve hámban utazik. Az ülésen ülésvédő van.

Nem zavar, mert többnyire alszik, fekszik.

2020. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nekem is kisméretű szobakutyám van.
2020. okt. 26. 15:05
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Variant kocsiban hátul boxban. (nagytestű) Napi szinten hordjuk.
2020. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Szóval ba beülök a volán mögé, és csakúgy a hátsó ülésre berakom a kutyát, azért megbűntetnek?
2020. okt. 26. 15:09
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Ha pont lekapcsolnak akkor biztosan megbüntetnek, mivel tilos úgy szállítani. Csak bekötve vagy boxban lehet szállítani.
2020. okt. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Kutyának való biztonsági övvel és hámmal utazik a hátsó ülésen.
2020. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!