Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 honapos Bichon Havanese...

10 honapos Bichon Havanese kutyamat vihetem 1 hetre tengerparti nyaralasra? Felek hogy meleg lessz neki, de itthol sem szeretnem hagyni masra mert nagyon feltem. Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodtan vidd. Esetleg nyírasd meg előtte, és figyelj rá, hogy mindig legyen nálad víz, hogy tudd itatni, vizezni fülét, hasát.


És figyelj, hogy bármilyen mókás is a tengervíz, ne hagyd inni belőle, mert irdatlan hasmenés kerekedik tőle, és ki is száradhat.

2010. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eleve ott kezdődik, hogy van-e útlevele az ebnek? de én nem vinném, amíg te fürdesz, várost látogatsz, stb, addig szegény mit csinál idegen környezetben, bezárva a hotelszobába??? sokkal humánusabb, ha beadod egy panzióba
2010. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kell megnyiratni, a kutya szöre höszigetel, azért van

gondolod, hogy kubában ahonnan származik, mindegyik hőgutát kap? ott pedig sokkal melegebb van


csináltasd meg az utlevelet, aztán mehetsz is vele ... jó nyaralást

2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van utlevele.. de mondjuk az nem szukseges mert Romaniaban lakom, es hat csak a roman tengerpartra megyunk :)

A masik meg hogy juniusban volt megnyiratva szoval szerintem idealis msot a szore.

A masik meg nem hagynam egyedul a hotelszobaba .. ha napozni mennek akkor is vinnem magammal ..

Szerintem ellenne a napernyo alatt .. itthol is mellettem olyanokat szunyal :P

Ugyhogy viszem akkor magammal .. mert tenyleg nagyon feltem masra hagyni .. o a szemem fenye :D

2010. aug. 9. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A havannai pincs Kubából származik, és kevesen tudják, hogy a szőre azért lett "kifejlesztve" (fehér, visszaveri a napfényt és vékony szálú) , hogy védje őt a nagy melegtől és a napsütéstől. Tehát ha megnyírattad kicsire, arra vigyázz, hogy le ne égjen a bőre, kend be naptejjel...
2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz, nehogy napszurit kapjon, és mindig legyen sok vize.

Mi is a román tengerpartra szoktunk járni, és elég sokszor vannak kutyások, ha szerencsétek van találtok kis barátot is neki, akivel játszhat. Szerintem sokkal jobban fogja magát érezni, mint ha nélkületek kéne legyen ennyi ideig.

2010. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tengeren vagyunk vele .. nagyon jol viseli meg a tengrbe is uszott :d aztan a homokba milyen jatszast lemuvel .. jajj nagyon edes :D
2010. aug. 31. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!