Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi, akinek...

Van itt olyan gazdi, akinek lakásba lakik a kutyija, és nem rongál meg semmit, amit nem szabad? Hogy neveltétek ki belőle a rágást? Főleg labradoros tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyszerū.Én igazódtam a kutyához, amit tönkretett az lehetett neki.
2020. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Rászólsz és pofon.
2020. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
2.ha rosszat csinál a kutyám mindig rohanjak áthozzád lekeverni egyet?Te sem gondolod komolyan.
2020. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Miért hozzám akarsz rohanni?
2020. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Az en kutyam meg soha nem tett tönkre semmit az en holmiaim kozul. Valoszinu azzal ertem el, hogy eleinte eleg surun vettem neki kutyajatekot. Mindig volt neki valami ujdonsag es ez le is kototte. Most is itt van korulottem vagy harminc kutyajatek/labda/pluss figurak … komolyan mondom olyan a lakas mint egy óvoda :) … de legalabb megmarad a taviranyito.
2020. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem mentett kutyám van, már nem volt kölyök, mikor hozzám került. Kapott saját rágnivalót, tudja, hogy azt szabad, a többi tabu. Például a leamortizált zoknijaimat megkapja, a legjobb játék, az ép ruháimat nem bántja. Tudja, hogy úgyis megkapja, amit megkaphat, így nem is próbál kijátszani.
2020. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
2 hónaposan került hozzánk a kutyám menhelyről, semmit nem pakoltunk el (papucs, cipő stb.)előle, mindent megszaglászhatott, de amint rávetette volna magát rá lett szólva (fúj/hagyd/nem szabad) majd vittem neki a saját játékát és ha otthagyta a papucsot és a saját kis rágócsontjával játszott tovább akkor meg lett dicsérve. Nekünk ez bevált, mert soha nem rágott szét semmit :)
2020. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A labrador nem valo lakasba. Nagyon sok ter es mozgas kell neki. Miert ezt a fajtat valasztottad lakasba?
2020. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy, nyolcas??

Nem a lakás a zavaró tényező egy kutyának, hanem ha NEM foglalkoznak Vele.

Lehet akár 1000 négyzetméteresben is, ha leszarják, szart sem ér az egész terület.

2020. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok hülye, de nem is beszéltem ilyen degradálóan mint te kilences.


Nem eleg a napo 2 ora mozgas egy labinak, nekumk ejjel a kertben is allandoan maszkal, napkozben is alig marad egyhelyben. Sok ter kell neki, nemcsak annyi hogy napkozben leviszed futkarozni.

2020. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!