Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű, rövidszőrű, nyugodt...

Nagytestű, rövidszőrű, nyugodt, benti tartást kedvelő kutyafajták? Bordeauxi dog?

Figyelt kérdés
Közepes mozgásigényű lenne az ideális, mert szeretek sétálni, de én se vagyok egy pörgös típus. Bordeauxi dog nagyon szimpatikus. Kinti-benti kutya lenne, van kert, de bent aludna, bármikor bejöhet napközben is.

2020. okt. 28. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megfelelő körülmények egy ilyen kutyának, de erős kéz kell hozzá szóval ha első kutya akkor a kutya sulit javaslom.
2020. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Apukámnak ezekkel a "kitételekkel" van Shar-pei kutyusa. Elég nyugis kutya, olyan tedd ki had hüljön. Szeret játszani meg sétálni, de csak fetrengeni és szundikálni is. Gyerekekkel is nagyon kijön, olyan mint egy kis maci. Nem járatta kutya iskolába, csak ő nevelte otthon, de nagyon jól nevelt és könnyen tanult így is.
2020. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

Német dog? Bár Őt azért meg kell futtatni néhanapján. Egy ismerősömnek van egy bazinagy kanja, heti 3-4x(kétnaponta) kocsiba ül és nem forgalmas helyen a kocsi mellett futtatja a kutyát. Nyilván nem húzza, hanem felveszi a kutya tempóját, de másképp nem nagyon lehet :D

Amúgy meg napi 1-2 laza órát sétálnak és ennyi. Szeret játszani meg magában futkosik az udvaron, bent alszik ő is.

De amúgy a bordói is jó, meg még a bullmaci, ami hasonló kaliberű, mint a bordói dog.

2020. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!