Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani megbízható,...

Tudnátok mondani megbízható, ténylegesen jó kutya trénert vagy iskolát?

Figyelt kérdés

Budapesten vagy max Pest megyén belül keresek és lehetőleg olyat, amelyik nem csillagászati áron van.

Kutyasuliból még nem találtam szimpatikusat, trénerből lett volna, de 10.000 ft/45 perc, amit sajnos nem tudok kifizetni.

Tudtok esetleg javasolni?

Köszönöm!



2020. okt. 28. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Cesar Milannál lejjebb nem adunk.
2020. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos még én sem találtam jó kutyaiskolát, csak annyit tudok mondani hogy ne a dogsfort. Én Zack George videói alapján tanítom a kutyámat.
2020. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Csörgő Balázs (DogSolution) nagyon szimpatikus. Nem voltam még nála, de megnéztem a videóit, meghallgattam a podcastjait - ha lesz időm, akkor valszeg magánórát is veszek tőle.
2020. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

En a sokadik iskola utan, mas kutyasok javaslatara jutottam el Szentendrere Rozsa Robihoz, aki végre eredményt is tudott felmutatni csak ugy a kutyaban, mint bennem is.

Azt nem tudom mennyi a csoportos foglalkozasok ara mert mi egyeni oktatasra jarunk, de az iskolát magat csak javasolni tudom.

2020. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi Szentendrére járunk Rózsa Robihoz, jelenleg az alaptanfolyamot csináljuk, nagyon hasznos. 10 hét minden szombat-vasárnap 50 ezer forint. (Két részletben elég fizetni, így két hónapig 25 ezer) Szerintem ez elég baráti.

Egyáltalán nem a pénz lehúzásra mennek, ha 1-1 óráról lemaradsz akkor segítenek bepótolni, ha pedig betegség vagy valami miatt félbe kell hagynod akkor a következő induló tanfolyamba becsatlakozhatsz és természetesen nem kell újra kifizetni.

2020. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, szerintem akkor én is a szentendreihez fogok csatlakozni a kutyusommal. :)
2020. okt. 29. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Csörgő Balázshoz jártunk a Hajógyárira, nagyon szimpatikus, nagyon sokat segít, ért a kutyákhoz. Ami nálam még pozitívum volt, hogy képes külön kezelni a fajtákat, jellemeket. Pl egy agárra nem erőltetné rá ugyanazt a kemény képzést mint egy örző-védő fajtára.
2020. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuperül hangzik szintén, köszönöm szépen! :)
2020. okt. 29. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!