Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, buta kérdés , de ha...

Lehet, buta kérdés , de ha otthon dolgozok ( egyébként is ) akkor hányszor vigyem le a kutyát sétálni? ( egy nap ) ( boston terrier ) még kisebb fél éves

Figyelt kérdés

#Hányszor vigyem sétálni a kutyát? #Mikor vigyem sétálni a kutyát ?
2020. okt. 28. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
En is itthonról elek es naponta 3x viszem le a kutyát.
2020. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
4-5-ször.
2020. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
4-5x a szobatisztasagra szoktatásnál kell … normal esetben eleg 3 kiados seta.
2020. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha lehetőséged van rá, akkor minimum 4x, de ha igényli még 5-6x is !

Ez a napi 3x-is séta csak a nagyon minimumos vészmegoldás, mert az átlag, dolgozó emberek/családok nem tudják többször kivinni, de ha megteheted, nyilván ne kínozd azzal, hogy napi 3x pisilhet csak.

2020. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 4x. Ha lehetőségem lenne rá, én is levinném 4x, de mivel nem otthonról dolgozom, így marad a napi 3x séta.
2020. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én leviszem 4x általában,viszont nekem egyedül van otthon délután 2ig. Hétvégén attól függ,de mostmár 4-5 hónapja jelez,hogyha le kell menni pisi.
2020. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha otthon is el tudja végezni a dolgát, akkor elég 2x. De ha időd engedi, nyilván nem fog megsértődni, ha többször is leviszed. :)
2020. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!