Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2021.03-ban lejaro next guard...

2021.03-ban lejaro next guard spectrat kaptam az alatorvostol. 1,5 evre valot vasaroltam. Mondtam is neki,h addig tart. Szerintetek visszavigyem,hogy csereljek ki?

Figyelt kérdés

Nem kaptam ertes blokkot se. 67 800 huf-ot hagytam ott. (Anyu is vett egy dobozzal . Osszesen 4x 14500 huf-ba kerult a next guard.)


Hatasos lesz szavatossagi ido lejartan tul? Mit csinaljak? Fontos a kutyam egeszsege.



#adócsalás #Next guard spectra #Rovid szavatossagi ido
2020. okt. 29. 01:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza a dokihoz és mondd el neki a problémát. Simán lehet, hogy nem is tudja, hogy hamarosan lejár.

Nem kell egyből csalást kiálltani.

2020. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én is visszavinném és megbeszélném vele.
2020. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár tök ruganyosak a dokik, nem kell parázni. Vidd vissza és mondd el mi a baj. Max ha visszautasít akkor tovább adod és veszel máshol.


Amúgy egyáltalán több a szavatossági ideje a gyógyszernek mint 1,5 év? Hülye kérdés, mert nem tudom, lehet eleve csak fél/1 évig jók.

2020. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd vissza, mondd el neki. Valószínüleg nem esett le neki, hogy mikor jár le. Nem kell rögtön azt gondolni, hogy át akart verni.
2020. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha stresszelsz, vidd vissza, szerintem ki fogja cserélni, csak nem nézte az időt másfél évre előre. :)


De simán használható lejárati idő után is amúgy. Állatmentőknél önkénteskedek, többen dolgoznak orvosi rendelőben, csomószor a lejáró féreghajtókat egyéb tablettákat hozzák az állatoknak, mert hónapokkal a lejárat után is jó, csak ugye a gazdiknak már nem adhatják el.

2020. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér visszavinni, de lehet, hogy most nem is tud adni másikat. Én max 2 hónapra való adagot vettem eddig, az én kutyámnak az is majdnem egy 10-es, másik (amit 3 havonta adnak) féreghajtó szavatossági ideje, amit néztem, max 1 év, lehet, hogy ennek sem hosszabb. Én nem spájzoltam volna be ilyen hosszú időre.
2020. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, kérhetek képet a kutyádról ? Akár privátban, légysziii 😍🐾

Tudom, hogy Te vagy az az amstaffos, aki rendszeresen fut a kutyussal és nagy marhacsonttal erősíti a fejizmokat, tökre érdekel a kutyusod ! *_*

2020. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Visszaviszem csereltetni.

Ha nem csereli ki megfelelo szavatossagra vagy nem kapom meg a penzt,akkor felnyomom a navnal. Nem nyomtatjuk a penzt es rengeteg a munkank. Ez se hianyzik,h megegyszer oda kell menni.

2020. okt. 29. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem irigylem az állatorvosodat. :-D
2020. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
1 Megfelelő szavatosságú készítményt adott, 2 ehhez a navnak semmi köze, fogyasztó védelemnél nem röhögnek ki a panaszoddal, de nem fognak igazat adni
2020. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!