Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislány kutyámat szeretném...

Kislány kutyámat szeretném ivartalanítani. (8 hónapos) Kinek milyen tapsztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Voltak nehézségek a gyógyulással kapcsolatban? Mire kell figyelni utána?
2020. okt. 30. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gazdik mindig tulizduljak a dolgot, kozben a kutyak ket nap múlva mar csak a nyakukon levo tolcser miatt erzik rosszul magukat.


Ha nincs komplikacio, akkor egy rutinmutet ahogy mondani szoktak.


Arra kell vigyazni, hogy a kutya ne piszkalja a varratokat, hogy ne nyalogassa a sebet.


En nem tettem fel a tölcsért, a kutya a masodik napra ki is szedte maganak a varratokat … csak arra kellett figyelnem, hogy ne fertozodjon el … es minden gond nelkul meggyogyult. Mondjuk nekem fiu kutyam van, egy lanynal nagyobb problema lenne ha cseszegetne a varratokat.

2020. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Mindenkeppen kell ra galler vagy ruha, szuka kutyaknal ez nem jatek. Nagyon szomoruan tudnak nezni, zavarja is oket, de nem szabad engedni nekik, mindenkinek jobb, ha rajta van. Annyi meg, hogyha kinti, akkor nem szabad kiengedni varratszedesig, vagy ha esetleg felszivodo varratot kapott, akkor sem ajanlott 1-2 hetig.

Es amugy konnyen felepulnek belole, az elso 1-2 nap a nehezebb, de ennyi.

2020. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nehézség nem volt, vigyázni kellett hogy ne piszkálja a varratot és annyira ne ugrabugráljon, bent pihizett. Hamar meggyógyult. A gallér volt a legnagyobbtrauma szerintem. :'D
2020. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!