Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj lehet ha kiskutyám orra...

Baj lehet ha kiskutyám orra álmában egy picit folyik?

Figyelt kérdés
Néhány napja van nálam a kiskutya, de ezt eddig nem vettem észre rajta. Nem volt még kutyám, így nem tudom ez normális-e. Nem folyik nagyon, csak ahogy alszik látom, hogy a nózija hegyén lóg egy csepp átlátszó vízszerű "takony" vagy mi. Nap közben semmi nem látszik rajta, nem folyik az orra, egyébként nem köhög, stb, de mivel még nem volt kutyám, minden "tünettől" bepánikolok.

2020. okt. 30. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább páralecsapódásnak hangzik, mint betegségnek.
2020. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy teljesen normalisan hangzik. Viszont, mivel par napja van nalad, mindenkeppen erdemes allatorvoshoz menni, hogy kapjon oltast, chipet, fereghajtast (ha ezek nincsenek meg) + az nem arthat, ha ranez, mer egy lazat, stb.
2020. okt. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvannak az oltásai, csak a veszettség elleni bem, azt kedden kapja meg, plusz a chipet is. Láza nincsen,megmértem, 38,3. Megemlítem majd a dokibak, csak szegényt már kiidegeltem, hogy mindenért felhívom, emiatt már nem szeretném 😂
2020. okt. 31. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!