Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú vagy lány kutyákat preferá...

Fiú vagy lány kutyákat preferáljátok?

Figyelt kérdés

Én lányt akartam, mert én magam is az vagyok, de valahogy mindig fiú lett belőle. Most 3 kan kutyám van. :D azóta már el sem tudok lány kutyát képzelni magam mellett. Viszont tapasztalom, hogy sokan kimondottan ragaszkodnak a lányhoz.


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. okt. 31. 00:09
A kérdező szavazást indított:
Fiú
Lány
Mindegy
67 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem baromi sok mindenben kulonboznek. Legalabbis eddigi kutyaim soran eles kulonbseg volt kanok es szukak kozt. En a lanyokat preferalom minden hazikedvencbol, jelenleg egy kan kutya van a haznal, bovel eleg az az egy, meg neha sok is. Szukabol tobb is van, kutyas csalad vagyunk.
2020. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy nekem. A személyisége/jelleme jobban érdekel.
2020. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Lányt, mivel ők valahogy mindig jobban szeretnek engem.


25/f

2020. okt. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

En a kan kutyakat preferalom, de csak mert kan kutyaval nottem fel, majd aztan ugy hozta a sors, hogy kant is fogadtam orokbe. Amugy mivel en nem sportokol a kutyaval, csak hobbi szinten tartom oket, ezert nekem mindegy, milyen nemu, szuka kutyaval is talalkoztam mar, nem vettem eszre kulonbseget. Nem ertek a sporthoz, de ott lehet, hogy elony egy kan.

Viszont amit mindenkeppen elonynek mondanek, hogy a kanokat kicsit egyszerubb es olcsobb ivartalanitani, hamarabb felgyogyulnak mint a szukak, de ennyi.

2020. okt. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi rosszat mondtam?
2020. okt. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
3-as, nem tudom, mert van benne valami. En nosteny (ivartalanitott) macskanal tapasztaltam azt, hogy a a paromhoz sokkal jobban “vonzodik”, igazi kis ribi (en vagyok a no). Lehet, hogy kutyaknal is van ilyesmi.
2020. okt. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt mindenféle kutyánk, igazából mindegy a neme, a mostani lány kutyánk eléggé hebehurgya, az előző fiú kutyánk egy nagyon jólelkű, kedves, szeretetreméltó kutyus volt. :(

Pont fordítva gondoltam volna, vagyis hogy a lány kutyák kedvesebbek, de szerintem mindegy.

2020. okt. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Mindenből jobb tapasztalatom van a hímekből. A legagresszívabb egereim, hörcsögeim mind nőstények voltak. Eddig minden kenyérre kenhető házikedvencem hím volt. Egyébként emberből is a férfit preferálom. Női orvost soha többé.
2020. okt. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Lena7 ***** válasza:
95%

Nekem eddig mindig fiú kutyáim voltak és fiú kutyát is szeretnék.


Egyrészt azért, mert őket könnyebb ivartalanítani (<--- ezért a kijelentésemért ne kövezzetek meg)


Másrészt meg jobban szeretem a jellemüket.

(Meg jobban védik a területüket, ami nem rossz dolog)


De igazából ha 1x véletlenül egy lány kutyus tetszene meg, akkor őt is szívesen elhoznám és ugyan úgy bánnék vele mint a fiú kutyusokkal. Ugyan úgy megkapna mindent.

2020. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kan
2020. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!