Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyen 6 hetes yorki?

Mit egyen 6 hetes yorki?

Figyelt kérdés
ma hoztunk el 6 hetes yorki kiskutyát és nem akar enni, inni is úgy adtam neki vizet, cumiztatva.mit adjak neki enni,amit meg eszik ennyi idősen?

2020. nov. 1. 15:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
8 hetes kor előtt el sem szabad hozni!
2020. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

A törvény szerint még két hétig az anyja mellett kellett volna maradnia (8 hetes koráig), és ezt nem véletlen találták ki így. Egy szaporítótól vetted a kiskutyát.

Vagy esetleg elpusztult az anyja, vagy miért van nálatok.

2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Vidd vissza az anyjához mert jogszabályba van rögzítve hogy minimum 8 hetes koráig mellette van a helye. A mocskos szaporítót akitől vetted, persze ez nem érdekli, de benned legalább lehetne annyi felelősségérzet hogy nem támogatod ezt a gusztustalan dolgot, ha már szereted a kutyákat.
2020. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem szaporitotól vettem,valójában 7 hetes,szeptember 14-én született.
2020. nov. 1. 15:33
 5/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem yorki az, hanem egy szapis keverék...


Akkor lenne yorki, ha lenne törzskönyve, ami nem hamisítvány.


Ettől függetlenül, még ha szapis kutyát is veszel, ami már eleve felelőtlenség, de legyen, nem gondolod hogy mielőtt magadhoz veszel egy élőlényt, legalább utána olvasol egy kicsit annak, hogy mit eszik?

2020. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

Tökmindegy hogy 6 vagy 7, egy tenyésztő nem szegi meg a törvényt és nem adja oda idő előtt.

Ez bizony szaporító és ez a kiskutya a sok-sok sorstársával együtt azért szenved mert vannak olyanok akik szóba állnak egy szaporítóval.

2020. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezed, akitől vetted, ott mit evett a kiskutya.

A legtöbb kölyök az első nap nem igazán eszik, ha nem vasból van az idegrendszere.

Ha bármilyen vacak ételt kapott ,te veszel Royal Canin starter tápot.

Forró vízben egy adagot beáztatsz. Mire etetni lehet, lehűl, és fel is puhul annyira, hogy akár nyalogatva is eheti a kicsi. Napi 4x minimum enni kell neki adni.

Holnap doki-féreghajtás és megbeszélni a továbbiakat.

2020. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Tanácsokat kérek, nem kimutatást.Nemi tapasztalatom van,mivel van egy 3 éves yorki kutyám,de most elbizonytalanodtam egy kicsit.

Tehát csak arra a véleményre vagyok kíváncsi,aki érdemben hozzá tud szólni

2020. nov. 1. 15:39
 9/43 A kérdező kommentje:
bocs,ki oktatást
2020. nov. 1. 15:40
 10/43 anonim ***** válasza:
98%
Kezdődik ...
2020. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!