Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ír farkaskutya mennyire...

Az ír farkaskutya mennyire makacs fajta? Könnyen tanul?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en meg csak egyszer lattam ilyen fajta kutyát:


Jon az ember a reten ket irfarkas kutyával, messzebb tole a fuben kis szerelmes par eppen az uzsonnajahoz keszulodott … szepen kezdtek kipakolni. Ahogy elovettek a kenomajast es kitettek a pokrócra, a ket kutya odarohant es ellopta a kajajukat. Mire a gazdi odaert, a kutyak csomagolassal egyutt megettek mindent.


Szoval en nem is tudom hirtelen eldonteni, hogy mennyire nevelheto a fajta :)

2020. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1+

Mondjuk en a gazdi helyeben adtam volna parezer forintot a fiataloknak, hogy legalabb egyenek par hamburgert, de ez az irfarkasos gazdinak meg véletlenül sem jutott volna az eszebe.

2020. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik Vadkalandos videóban (youtube) nagyon fegyelmezetlen a vadászaton. Folyamatosan a puska elé rohant.
2020. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Az ír farkas egy agár. Makacs, önfejű, önálló vadászatra lett kitenyésztve. Tanítható, de nem fog első szóra ugrani, lehet hogy az ötödikre se.
2020. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Parancsot konnyen teljesito kutyanak az orzovedoket ajanlom: roti,masztiff,amstaff pl. ok szomjazzak a parancsolasod. Mindig az a vagyuk,h parancsolj es ne kelljen onalloan donteniuk. Oket megtanithatod a labmellett kovetesre es nem eszik meg mas szenyojat,ha alapos tanitast kaptak. (Nem agressziot,nem verest. Hanem tiszteletteljes jutalomfalatos jatekos tanitast. )


Ha parancsokag azonnal teljesito higgadt kutyat akarsz,akkor ne valassz vadaszkutyat,mint az agarpl. Vagy nyajtsrelokutyat,mint a border .

2020. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!