Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elajandekozom a kutyám...

Ha elajandekozom a kutyám akkor most én vagyok a legszemetebb ember?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 08:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

Én a 10 es vagyok, de olyan szánalmasnak tartom amikor egy kutyát egy gyerekkel hasonlítanak össze. Ég és föld. Számomra egy kutyának pont annyi joga van a Földön mint egy zsiráfnak vagy egy verébnek. Annyira szánalmas az az ember aki egy kutyát előbbre valónak tart egy embernél.

Miért is kéne egy kutyát különben kezelni mint akármelyik másik melegvérű állatot Miért kell az álszent kutyavédő knek gyűjtése cat rendezni meg adományokat adni nekik azért hogy másik állatokat öljünk meg hogy ezeket a kutyákat etetni lehessen?

Kutyát Azok az emberek tartanak akik a saját ego lyukat akarják ezzel növelni mert a kutya olyan állat, legyen a gazdája akármilyen hitvány, ő hűséges hozzá. Az önző egoista embereknek pedig egy ilyen állatra van szükségük.

2020. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%

Kepletesen megfordithatom a kérdést?


Szerinted kerdezo szemet lenne a szerelmed ha egyszer csak ugy kidobna es szakitana veled? Mit gondolsz?


Nem is kell valaszolnod, en tudom … :)

2020. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

12-es


Buszke lehetsz magadra! (ilyennek is lehet lenni) :)

2020. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
12-es: Nagyon sok olyan ember van, akiknél egy kutya is sokkal különb. Az állat / kutya magadért szeret, és mindig hálás neked, rajong érted és elfogad - és mindezt önzetlenül teszi. Sok ember ilyenre nem képes...
2020. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
#12 te is csak a kep illusztraciokat nezegetted 'A kis herceg' cimu konyven :D
2020. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

Nem "a legszemetebb", csak simán felelőtlen. Félreértés ne essék, szerintem ez nem olyan hatalmas probléma, ha az ember képes elfogadni. Magamat is felelőtlennek tartom, nem bántásból írom rád. Annyi, hogy elfogadom ezt a tulajdonságom és eszembe se jutna kisállatot hazahozni és bevállalni. Gyereket pláne.

Szóval fogd fel leckeként, és későbbiekben tarts észben. Legyen önismereted.

2020. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
"ha nem tud enni adni a gyerekenek akkor beadod allami gondozasba?" - Nem kell beadni, elveszi a gyámhatóság.
2020. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
2020. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12-es kitoroltek … igy egy picit erthetetlen, de ne a mostani 12-es utaljatok :)
2020. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Utálnak ezek mindent és mindenkit aki nem kutya. Torz lelkek!!!
2020. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!