Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya amit nem...

Van olyan kutya amit nem lehet sehogy sem megnevelni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem van, legalábbis én láttam olyan német juhászkutyát, akinek a gazdájának az előző kutyája is német juhász volt, nagyon jó nevelést, figyelmét, kiképzést kapott, tehát monhatni jó kezekben lett olyan hülye f
2020. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen kezelhetetlen volt, a lépcsőházban megugatta a szomszédokat, rángatta a gazdáját, még nyolc évesen is útgy viselkedett, mint egy öt hónapos kölyök kutya.
2020. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak a gyogyós kutya nevelhetetlen … minden mas esetben ha problema van a kutyával az a gazdi hibaja es nem a kutya nevelhetetlen.
2020. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ugy jartam kutyasuliba mint ha mondjuk nem is en fizettem volna erte, egyik suli jott a masik utan. Persze mindenhol tanultunk valamicsket, de valos tudas csak a 4. iskolában jott velunk szembe.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem szabad feladni … egyik kutya sem remenytelen, csak meg kell talalni a megfelelo helyet hozza.

2020. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Fajta nincs ilyen, egyed van.

Ő pl ilyen volt: [link]

2020. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
5-os … ez a Luna nem nevelhetetlen volt, hanem ideggyenge.
2020. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ideggyenge kutya nevelhetetlen, de ez nem fajtafüggő. Lehet ilyen Yorkieban, németjuhászban, stb. Nekünk egy ír szetterünk volt ilyen. Akárhogy neveltük, hordtuk kutyaiskolába, semmi sem használt. A kiképző szólt a szüleimnek egyszer, hogy a kutyával nem stimmel valami, én akkor voltam 9 éves. Meg is támadott, bekattant a semmiből. Apám is elpaterolta a háztól azután.


5-ös, szegény kutya tekintetén látszott hogy nem százas :( Pedig milyen gyönyörű volt.

2020. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyed szinten van.
2020. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáknál is előfordulnak gyengébb képességek, szellemi fogyatékosság, idegrendszeri problémák - ezek a példányok nem, vagy csak korlátozott mértékben nevelhetők, a baj súlyosságától, természetétől függően.
2020. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os, azért volt nevelhetetlen, mert ideggyenge volt, pedig az eredeti gazdái tenyésztőtől vásárolták.
2020. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!