Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány forintba kerül tenyésztőt...

Hány forintba kerül tenyésztőtől egy yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Mert anyukámék megengedték, hogy tavasszal vegyek magamnak egy kutyust. Igen, mielőtt kérdeznétek, tudok vele foglalkozni, kinti benti kutya lenne, minden meglenne
2020. nov. 3. 15:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
14%

*Mennyibe kerül


Kölyök kutya van fent a jófogáson 120 ezerért.

2020. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösziii
2020. nov. 3. 15:13
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a legalja?
2020. nov. 3. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát a jófogásos kutya az tényleg a legalja.
2020. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nézz szét a menhelyeken ott vannak fajtiszta kutyák is és nem kell értük fizetni + megmentesz egy kutyust
2020. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jofogast inkabb kerulnem, mert ugyan ott is hirdetnek tenyesztok, de szerintem meg mindig tobb a “tenyesztonek” kinezo szaporito, aki veletlenul majd “elfelejti” odaadni a torzskonyvet a kutyahoz, aztan kiderul, hogy amugy meg oltva se volt, stb stb. Direkt raneztem erre a jofogasos 120 ezres kutyara, na hat o abszolut szapis, meg a hirdetes sem a kutya kategoriaban van, mert oda nem tudta volna kirakni igy a kedves gazdi...orulhetsz ha a kutya majd felnottkent nyomokban talan hasonlit a fajtara :D Szapihoz kepest meg draga is amugy.

Aki nem jar elegge utana a temanak, az konnyen benezheti szerintem. Mindenkeppen tenyesztotol vegyel kutyat, ha azt szeretned, hogy egeszseges legyen, es sokaig eljen. Amugy kb olyan 150 ezertol kezdodnek.

2020. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Én a fajtamentés nevű menhelyet ajánlom csak is fajtiszta kutyusok törzskönyvvel oltva ivartalanítva
2020. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mindenkinek ment a zöldkéz! Amúgy #5 és #7 igen, gondoltam rá. Tényleg nagyon köszi mindenkinek!
2020. nov. 4. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Annyival kiegeszitenem az elozo hozzaszolasokat, hogy menhelyen sincs ingyen az orokbefogadas. Altalaban olyan 20-30 ezret elkernek, vagy azt mondjak, hogy adomanyozz valamit kb ebben az ertekben (nekem ez a tapasztalatom, lehet, hogy mashol mashogy mukodnek a dolgok).

Illetve biztos, hogy nem kapsz torzskonyves kutyat fajtamentestol, altalaban ugyanugy vagy szapitol mentett kutyusok, vagy a fajtara egy picit is hasonlito kutyak kerulnek oda. Persze, elofordulhat olyan, hogy torzskonyves kutyusnak keresnek gazdit, de ez ritka.

2020. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom köszi
2020. nov. 4. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!