Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét utáni kutyánk nem bír...

Műtét utáni kutyánk nem bír lefekdüni, mit tegyünk, hogyan tudunk neki segíteni?

Figyelt kérdés
Nagytestű 7 éves kan kutyánkat ma vittük ivartalanításra. Estére elkezdett vérezni. Bevittük az állatorvoshoz, de azt mondták nincs semmi komoly, viszont most, hogy elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, így annyira fáj neki a sebhely, hogy nem tud se leülni vagy lefeküdni. Ez már négy órája tart és szerencsétlen szinte már állva alszik. Nem merjük eldönteni se, mert félünk, hogy még nagyobb baja lesz.

2020. nov. 3. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi ügyeletet hívjátok fel.
2020. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy puha takarora nyugodtan döntsétek le. Nem adott a doki plusz fájdalomcsillapítót?
2020. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Döntsétek őt le egy takaróra. szerintem is. Az én kutyámnál is volt már olyan, hogy fájdalmában nem tudott lefeküdni, szinte állva aludt, vagy néha leült. Mi akkor mindig eldöntöttük őt, és utána el volt, rendesen aludt, de maga sose feküdt le. Mondjuk nálunk ez műtét következtében volt, se semmi ilyen, a ti esetetekben lehet jó lenne még fájdalomcsillapítót kérni.
2020. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok: mondjuk ez nálunk nem műtét következtében volt... *
2020. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kismatrac,gumimatrac is kenyelmes lenne szegenynek.
2020. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
majd eldől mint a rohadt nád ha nem bírja tovább
2020. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természeteesen az első dolgunk az ügyelet hívása volt, de csak aszisztens volt bent és így ő nem tudott segíteni, a legközelebbi álatorvos is másfél órára volt tőlünk, így azt is kilőttük. Megpróbáltuk jutifalattal eldönteni, de nem jártunk sikerrel. Végül éjfélkor kidőlt és elaludt.
2020. nov. 4. 07:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár már késő, de egyébként szerintem nem a fekvéssel volt a baja, hanem hogy guggolni nem tudott, ezért meg sem próbált lefeküdni.
2020. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Hogy van szegény kutyus? Remélem jobban.
2020. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!