Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem egyértelmű, hogy...

Csak nekem egyértelmű, hogy ha valaki behívja és leülteti a kutyáit maga mellé, akkor nem kér a másik kutyából?

Figyelt kérdés

3 kutyám van és egyszerűen nem értem, hogy miért nem érzik az emberek, hogy ha behívom a kutyáimat magamhoz és kiadom az "ül, marad" parancsot, akkor nem kell ráengedi a kutyáját az enyémekre?


Ismerem őket, tudom, hogy a vehemens, pofátlanabb kutyákat nem kedvelik és feszültség lenne belőle. De sokan ígyis direkt ránk engedik a kutyájukat. Múltkor már kiakadtam és elküldtem egyet melegebb éghajlatra, mert a lány tüzelt, lehúzódtunk és ígyis hozza ránk a nyomorult flexis kan kutyáját... Egyszerűen nem értem, hogy miért nem jut el a testbeszéd az agyukig.


Persze, cuki, kistestű kutyák, sérülést nem igen tudnak okozni, de akkor is.


Ti is tapasztaltatok már hasonlót?


2020. nov. 4. 00:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%

Az en kutyam nem ilyen jol nevelt,de nekem leesik,h nem akarod ,h odamenjen ilyenkor mas kutyaja.


Sajnos nem veszik eszre azt se,h ha az illeto kutyaja tamadni akar orvendezes helyett.

2020. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%
Átérzem, mikor régebben én sétáltattam a kutyánkat, én is rövidre fogtam a pórázt, amikor egy másik kutyás mellett elsétáltunk. Erre az meg csak azért is odaengedte a sajátját. Azt hittem, megütöm... (mármint a gazdáját, nem a kutyát XD)
2020. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Óó mi szinte minden sétánál belefutunk ilyenekbe. Egyik nap is jön velünk szembe egy faszi német juhásszal, én meg direkt lementem egy ösvényre a tacskómmal de csak azért is ugyanarra kellett neki jönnie. Azt is bírom amikor a fiatal kutyákat hozzák felénk én meg direkt megkötöm és elindulok vele másmerre mert tudom, hogy utálja a kölyköket és amikor szóvá teszem csak annyit mondanak, hogy de hát ők szocializálni akarják a kutyáikat. Ez oké csak az enyém már öregszik és nincs már kedve ehhez. Szóval nagyon erőszakosak tudnak lenni és nem veszik észre magukat soha. Aztán ha az enyém odakap akkor meg mi vagyunk a köcsögök.
2020. nov. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

Sokan még a saját kutyájukat ismerik, nekünk régebben rendszeresen volt gondunk egy torokra és lágy részekre támadó kis pincherrel, a gazdája szerint meg én vagyok a bunkó, mert Fifike csak játszik. Volt, hogy olyan nagyon játszott, hogy egész nap sántított a kutyám, úgy könyéken harapta...

Egyszer megígértem a gazdinak, hogy felrúgom a kutyájával együtt, ha a közelünkbe jön. Sajna van, akinél csak ez használ. Az ilyen "gazdiktól" hiába várod el, hogy figyeljenek rád meg a kutyáidra, mikor a sajátjaik testbeszédét és reakcióit sem értik...

2020. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, az én kutyám mindenkivel barátságos, ezért minden szembejövő kutyás gazditól megkérdem, hogy odamehetünk-e. Én meg azt tartom bunkónak, hogy ilyenkor annyit se mondanak, hogy nem, hanem rángatják tovább a szerencsétlen kutyájukat ....
2020. nov. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
89%
Uuu ezt en is utálom, és nem is értem az ilyeneket. Főleg hogy fél minden idegen kutyátol a kutyám. Az meg a másik, amikor sétálok a kutyával, és jönnek az emberek, és odahivjak magukhoz a kutyát, mikor látják, hogy pórázon van. Hogy van ehhez egyáltalán pofajuk? Az is idegesítő, mikor nem kérdezi meg, hogy megsimogathatja e. Nem vagyok irigy meg semmi,de ő miért biztos benne hogy a kutya nem harapja le a kezét?
2020. nov. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim válasza:
100%
Mondd meg nekik es akkor tudni fogjak.
2020. nov. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
8%
En orulok, ha a kutyam jatszik/hulyeskedik mas kutyákkal ... nem foglalkozom a masik gazdival, valojaban eszre sem veszem csak a kutyajat.
2020. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
12%

"akkor nem kér a másik kutyából"


… senkit nem erdekel, hogy szociopata es baratsagtalan ember vagy! Ha nem kersz a masikbol akkor ugy setalj, hogy ne talalkozz massal. Felolem aztán hivogathatod a kutyádat akarhova, ha az enyém odamegy akkor ott van …

2020. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
84%
9, de ha a tied esetleg meg lesz tépve vagy felrúgva, mert odamegy, ahova nem kéne, akkor te leszel a legjobban felháborodva, igaz?
2020. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!