Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig számít normálisnak a...

Meddig számít normálisnak a tüzelés?

Figyelt kérdés
Kistestű, kb. 7 kg-os szuka kutyám először tüzel. Már nyáron, majd ősszel is azt hittem, hogy tüzel, ezért húzódott az ivartalanítás, most viszont biztos, hogy az történik. Csepeg belőle egy folytában a vér és iszonyúan meg van dagadva a kis nemiszerve. Én viszont aggódom, hogy normális, hogy egy kiskutyának ennyire nagyon bedagadjon? 2 hete voltam vele orvosnál, akkor még nem volt ilyen, illetve jövő hét elején kéne vele ismét mennem, bár nem ez ügyben, de mindenképp rákérdezek az orvosnál. Ennek ellenére esetleg volt aki úgy érezte, hogy ez már nem normális tüzelés, de csak túl aggódta?

2020. nov. 5. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagosan 21 napig tart. A duzzanat is normális ilyenkor.
2020. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezekkel én is tisztában vagyok. Nem úgy értettem a kérdést, hogy normális-e, hogy megduzzad, hanem, hogy inkább mekkorára duzzad, ami még normális.
2020. nov. 5. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég látványos tud lenni :) De ha aggódsz, mutasd meg az orvosnak.
2020. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lesz! Köszi!
2020. nov. 5. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Két-három hét.
2020. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!