Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz gazdi vagyok, mert...

Rossz gazdi vagyok, mert pedigree-vel/friskies-zel etetek?

Figyelt kérdés

Amíg csak egy kutyám volt jobb kaját kapott, de találtam mégegyet és most mégegy kutyát, most 3 van nagyon megszerettem őket, mire felépültek, 15, 18 és 23 kilósok, de nem bírom már el őket, csak ilyen kajával, plusz főzök nekik.

Szerintetek rossz gazda vagyok és inkább adjam oda őket?


2020. nov. 6. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy rossz gazda
2020. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Inkább tajekozatlan . Arpagyöngyöt ritzst főzz néha hússal . A jobb táp Multifit Fit fun a fresnapba kapható . Azokban nincs szinezek adalek sem csontokbol állnak. A gyatrából többet esznek tehat nem olcsóbb a tartás ...
2020. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert lennel rossz gazda, mert próbálsz talpon maradni a kereteiden belul? Egyáltalán nem vagy az.
2020. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy rossz gazda, elhiszem, hogy szereted oket. Viszont tudod, van az a mondas, hogy addig nyujtozkodj, amig a takarod er. A kutyaknak nyilvan nem megfelelo egy par %-os hustartalmu tap.

Nekem is csak azert van egy kutyam, mert egyet tudok normalisan eltartani, ketto nem menne.

Esetleg ha akkor inkabb nem foznel, es nagytetelben vennel jobb tapot? Igazabol a nagyobb csomag mindig arban jobban megeri, plusz, ha megvan benne minden tapanyag, megfelelo mennyisegu hus, akkor kevesbe lesznek ehesek tole, ergo kevesebb is eleg belole.

2020. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy rossz gazda, de ez kb olyan mintha téged kizárólag mekiskajával etetnének. Túl lehet élni, de jópár év múlva azért látszik majd a nyoma.
2020. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mostanában kerültek csak hozzád és meg vannak az adottságaik, hogy legyen másik gazdájuk, akkor én inkább keresnék nekik új otthont.

Nézz utánna a fit active-nak, csak picivel kerül többe, de sokkal jobb az összetétele.

2020. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért etetsz Pedigreevel? Mármint a Fitmin (vagy a Happy Dog, Dog Chow) pl. olcsóbb mint a Pedigree és sokkal jobb. De a Brit Premium sem sokkal drágább.
2020. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!