Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya barna/sárgás váladék?

Kutya barna/sárgás váladék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy majdnem hét hónapos kutyám (szuka), még nem tüzelt. De nem is ez lenne a lényeg, csak leírtam pár információt. Tegnap este vettem észre, hogy a hüvelyéből barnás, talán sárgás folyás van. Nem erős, de látszódik a takarómon is. És mintha fel is lenne duzzadva a hüvelye. Ma délután tudna talán fogadni az orvos, de max hétfőn. Volt már valakinek hasonló? Mi lehet ez?

Köszönöm!



2020. nov. 7. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy mostanában fog elkezdeni tüzelni de jól teszed hogy viszed orvoshoz mert gyulladás is lehet.
2020. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt mondom, hogy vidd el, nézze meg azért, mert könnyen lehet a leírtak alapján valami fertőzés, gyulladás.
2020. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Vagy bélférgességre is utalhat.
2020. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

Most fejlodik a kutyad … gondolj csak bele mit melozik a szervezete, hogy napról-napra alakuljon. De az nem csak a testenek a meretere vonatkozik, hanem a szervezetenek a mukodese is folyamatosan alakul.

Gondolom mostanában eppen hormonalisan fejlodik es ezert elkepzelhetok ilyen aprobb kellemetlensegek.


Nekem fiu kutyam van, ebben a koraban rendszeresen jartunk ugynevezett 'tasakoblitesre' … magyarul kellet jarni dokihoz a kutya futyijet mosogatni, mert ahogy kamaszodott, kicsit turosodott a kukaca.


Persze menj le majd a dokihoz (jobb ha szakember is latja), de szerintem nem kell addig sem nagyon izgulnod.

2020. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok: Mindenesetre én azt javaslom vedd fontolóra az ivartalanítást mert sok betegségtől védheted meg a kutyád.
2020. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :))
2020. nov. 7. 10:33
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
7 honapos kutyáról beszélünk 5-os! Persze ivartalanitas is biztos szoba jon majd amikor eljott az ideje, na de azert ne rohanjunk mar ennyire elore.
2020. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7-es: nyilván nem most gondoltam, nekem is van szuka kutyám és volt méhgyulladása amit csoda hogy túlélt, ezért írtam, hogy érdemes ivartalaníttatni amúgy.
2020. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen kérdések alá mindig jön egy ilyen felelőtlen ember, mint itt is a a 4-es válaszoló. Vidd el az orvoshoz kérdező, mert akar fejlődik a kutya akár nem, ez akkor sem a normál állapot, amit leírtál.
2020. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nyilván fogom ivartalanítani, de nekünk eleve nem javasolta az orvos hogy ilyen korban ivartalanítsuk, hiába ilyenkor szokták javasolni mert még nem fejlődtek ki teljesen a hormonjai....
2020. nov. 7. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!